$
חברה וסביבה

ניו יורק טיימס: טראמפ תכנן ללבוש חולצה של סופרמן ביציאה מבית החולים

על פי הדיווח, טראמפ חשב לעזוב את בית החולים כשמתחת לחולצת הכפתורים שלו, הוא ילבש טי-שירט של סופרמן, אותה התכוון לחשוף, תוך שהוא קורע את החולצה כסימן לעוצמה. בסופו של דבר הוא ויתר על הרעיון

שירות כלכליסט 12:2011.10.20

הניו יורק טיימס מדווח כי במספר שיחות טלפון שקיים הנשיא דונלד טראמפ מהסוויטה הנשיאותית בבית החולים הצבאי וולטר ריד, בו אושפז בשל מחלת הקורונה, הוא הציע את הרעיון הבא: הוא יעזוב את בית החולים כשמתחת לחולצת הכפתורים שלו טי-שירט של סופרמן, אותה התכוון לחשוף במפתיע, תוך שהוא קורע את החולצה שמעליה כסימן לעוצמה. בסופו של דבר הוא ויתר על הרעיון.

 

 

 

טראמפ כסופרמן (תצלום אילוסטרציה) טראמפ כסופרמן (תצלום אילוסטרציה)

 

 

אתמול בבית הלבן הוא שם לב לחולצות הכחולות שלבשו כמה מהנוכחים, הצביע עליהן ואמר: "אני רוצה ללבוש את אחת מאלה במקום החולצה הלבנה".

 

כמו כן הוא קרא לתומכיו השחורים והלטינים להתמקד בנזק שנגרם עקב המהומות בערים ברחבי המדינה. "הבתים, הכנסיות והעסקים של אמריקאים שחורים נבזזו. אתם יודעים זאת", הוא אמר.

 

טראמפ שוחרר מבית החולים הצבאי "וולטר ריד" ביום שלישי שעבר וטען כי הוא חזק יותר מהנגיף. הנשיא יצא משערי בית החולים בדרכו לבית הלבן, אחרי שבילה שלושה ימים באשפוז. זאת למרות הצהרת רופאו האישי, ד"ר שון קונלי כי הוא טרם "יצא מכלל סכנה", אך מצבו מאפשר את חזרתו. כשהגיע לבית הלבן, טראמפ עלה במדרגות, עצר במרפסת כשמאחוריו ארבעה דגלים, הסיר את המסכה ושם אותה בכיסו. לאחר כמה שניות הוא סימן באגודליו ולאחר מכן הצדיע. בכל אותו זמן צלם של הבית הלבן צילם אותו מטווח קצר ועל המרפסת נצפו כמה אנשי צוות בקרבתו. הנשיא נכנס בלי המסכה לתוך הבית הלבן כשהצוות עוטה מסכות, ויצא שוב למרפסת כדי להצטלם מחדש, בלי המסכה כל אותו הזמן.

 

 

x