$
קורונה

משבר הקורונה

דויטשה בנק לעובדים בארה"ב: ניתן לעבוד מהבית - עד יולי 2021

מנהל הפעילות בארה"ב, כתב לעובדיו: "האגות מובנות לגבי שימוש בתחבורה ציבורית, ניקיון, אבטחה ונושאים אחרים הקשורים באיכות חיים"

שירות כלכליסט 11:3817.09.20
דויטשה בנק הודיע לעובדיו בארה"ב שאינם צריכים לחזור לעבודה מהמשרד עד יולי 2021, כך לפי מזכר שהעביר מנהל הפעילות בארה"ב, מתיאס קראוס, לעובדים.

 

העיתון וול סטריט ג'ורנל מדווח כי מתיאס הכיר אמנם בהצלחתה של העיר ניו יורק בבלימת התפשטות הקורונה, אך הוסיף כי לעובדים "יש דאגות מובנות לגבי שימוש בתחבורה ציבורית, ניקיון, אבטחה ונושאים אחרים הקשורים באיכות חיים".

 

 

מטה דויטשה בנק ברחוב וול סטריט בניו יורק מטה דויטשה בנק ברחוב וול סטריט בניו יורק צילום: בלומברג

 

"רבים מכם לא מעוניינים לשוב לוול סטריט 60 בזמן הקרוב", כתב עוד בהתייחסו לכתובת המטה של הבנק בניו יורק, ממנה הם צפויים לעבור בחודשים הקרובים למטה חדש.

 

התוכניות הללו של דויטשה בנק מייצגות אסטרטגיה הפוכה מזו שהציגו בג'יי.פי.מורגן, שרק בשבוע שעבר הודיעו לעובדים הבכירים בחטיבות המסחר

והמכירות כי עליהם להחזיר את העובדים למשרד עד ה-21 בספטמבר.

 

ג'יי.פי.מורגן – הבנק הגדול ביותר בארה"ב – לרוב קובע את המגמות, אך הפעם נראה שהיריבים בוול סטריט לא הולכים בעקבותיו. כך למשל, ב-UBS הבהירו לעובדים כי לא ידרשו לשוב בקרוב למשרדים. בדומה,בבנק אוף אמריקה מתכוונים להחזיר את העובדים הראשונים רק בסוף אוקטובר, אך דוברת הבנק הדגישה כי העובדים רשאיים לסרב לעשות זאת אם אינם חשים בנוח או בקבוצת סיכון.

x