$
פייננשל טיימס
גג עמוד פייננשל טיימס חדש לבן

בלקסטון מפתה עובדים לחזור למשרד עם מוניות ובדיקות

ענקיות הפרייבט אקוויטי הגלובליות מתקשות להמשיך את הסדרי העבודה מהבית ומציעות לעובדים מעטפת בטיחות כדי לשכנעם לחזור לשולחן העבודה. בכיר באדוונט: "אנחנו שוכחים כמה ערך מוסף יש במפגשים אישיים עם אנשים"

קיי וויגינס, פייננשל טיימס 08:0408.09.20

שתיים מקרנות הפרייבט אקוויטי הגדולות בעולם החלו לערוך בדיקות קורונה לעובדים ומממנות עבורם נסיעות במוניות למשרד, זאת בעוד אנשי צוות מתחילים לחזור למשרדים אחרי חודשים של עבודה מהבית.

 

 

המהלכים הללו מוצגים בשעה שממשלות מעודדות עובדים לחזור למשרדים על מנת לסייע באישוש עסקים במרכזי הערים, ומדגישים את האתגרים הניצבים בפני תעשייה שנסמכת על מערכות יחסים אישיות ומפגשים פנים מול פנים.

בלקסטון בצמיחה בלקסטון בצמיחה

 

 

תשתמש באפליקציה ייעודית

 

בלקסטון, המנהלת נכסים בהיקף של 564 מיליארד דולר והיא המובילה בענף, דיווחה כי תממן נסיעות במונית למשרד לעובדיה הגלובליים. בנוסף החברה מחייבת את העובדים בבדיקת קורונה שלילית לפני שהם חוזרים למטה בניו יורק. היא לא תחייב בבדיקות את עובדיה במשרד בלונדון, שהוא קטן יותר, אבל כל העובדים נדרשים להצהיר באפליקציה הייעודית לפני חזרתם, כי הם אינם סובלים מתופעות של קורונה.

 

אדוונט אינטרנשיונל, חברת השקעות שבסיסה בארה"ב וגייסה בשנה שעברה 17.5 מיליארד דולר, מספקת לעובדיה בבריטניה ערכות בדיקה ביתיות מדי שבועיים. התנאי לחזרתם למשרדי החברה הוא בדיקת קורונה שלילית בשבועיים החולפים. החברה גם תממן מוניות עבור עובדים שבכוונתם להגיע לפגישות פיזיות, אבל לא תממן נסיעות יומיומית. טיסות עבודה יותרו רק אם הן מוגדרות "חיוניות".

 

"אנחנו שוכחים כמה ערך מוסף יש במפגשים אישיים עם אנשים", ציין ג'יימס ברוקלבנק, יו"ר משותף של מועצת המנהלים באדוונט. "עם הבדיקות וההקפדה לגבי תחבורה ציבורית, אנחנו מנסים ליצור סביבת עבודה בטוחה", אמר.

 

בתחילת ספטמבר, 28 מבין 90 העובדים בלונדון חזרו למשרד, כך לפי ברוקלבנק. "הבטיחות של העובדים שלנו היא בעדיפות הראשונה", אמר. "הנוכחות איננה חובה ואנחנו מקפידים על פרוטוקול בדיקות ובריאות מחמיר. נמשיך לנטר את המצב".

 

בחודש שעבר, חברת פרייבט אקוויטי גדולה נוספת, קרלייל, ביקשה מעובדיה העולמיים להימנע מהגעה למשרד אם הם השתמשו בתחבורה ציבורית בשבועיים החולפים, זאת בעודה נערכת לפתיחה מחודשת של משרדיה בלונדון.

 

ביקושי המעסיקים מזנקים

 

86 עסקים בבריטניה משתמשים בשירותי רשת המרפאות Bupa על מנת לבצע בדיקות קורונה לעובדים השבים למשרדים, כך לפי שרה מליה, מנכ"לית הרשת. "הביקושים מעסקים זינקו בחדות בשבועות החולפים, כאשר יותר ויותר אנשים מתחילים לבחון את אסטרטגיות החזרה שלהם לעבודה", ציינה.

 

מחצית מהעובדים בבריטניה חזרו למקומות העבודה בשבוע האחרון של אוגוסט, המספר הגבוה ביותר מאז הסגר במרץ, כך לפי לשכת הסטטיסטיקה הלאומית. עובדים נוספים צפויים לשוב השבוע, במקביל לחזרת הילדים לבית הספר. "הסאנדיי טיימס" דיווח בסוף השבוע האחרון כי 20 אלף עובדי קבוצת התקשורת בלומברג יהיו זכאים למענקים של עד 75 דולר ליום עבור עלויות

הכרוכות בחזרה פיזית לעבודה.

 

 

 

פייננשל טיימס פייננשל טיימס

 

x