$
בשולי החדשות

יואן מקגרגור ישלם לאשתו לשעבר מחצית מהונו ומהתמלוגים העתידיים - ותשלום חודשי של 50 אלף דולר

שנתיים וחצי לאחר שנחשף דבר בגידתו של השחקן, פורסמו פרטי הסכם הגירושין בינו לבין אשתו לשעבר; איב מאברקיס קיבלה גם את הבעלות על הבית של הזוג, שמוערך ב-6.6 מיליון דולר. מקרגור קיבל 30 מכוניות מהאוסף שצבר, 5 מכוניות יישארו בידי מאברקיס

שירת כלכליסט 17:5517.08.20

מחיר הבגידה והפרידה: שנתיים וחצי לאחר שהוגשה בקשת הגירושים של יואן מקגרגור ואשתו לשעבר איב מאברקיס (Eve Mavrakis) לבית המשפט, וחודשיים לאחר שהושג הפכם פרידה בין השניים, פורסמו הלילה פרטיו של ההסכם.

 

מקגרגור יעניק למאברקיס מחצית מהסכומים שהרוויח לאורך הקריירה שלו, כולל מהסרט טריינספוטינג ומסרטי מלחמת הכוכבים (שם שיחק את אובי ואן קנובי הצעיר), ומחצית מכל תשלומי התמלוגים שיגיעו לו מכל הסרטים ותוכניות הטלוויזיה שבהם שיחק – עד למאי 2017.

 

 

איב מאברקיס ויואן מקגרגור איב מאברקיס ויואן מקגרגור צילום: בלומברג

 

מקרגור ומאבריקס נפרדו לאחר שהסאן פרסם באוקטובר 2017 תמונה של הכוכב מתנשק עם השחקנית מרי אליזבת' ווינסטד, שהצטלמה איתו לסדרה פארגו – שם שיחקה את המאהבת שלו.

 

מאברקיס תקבל בנוסף מחצית מהסכום שקיבל בעלה לשעבר עבור הסרט כריסטופר רובין, 3 מיליון דולר – היא תקבל כאמור 1.5 מיליון דולר מהסכום. זאת, על אף שהסרט יצא לאקרנים רק ב-2018.

 

בנוסף ישלם מקרגור למאברקיס בכל חודש תשלום מזונות אישי של 35,868 דולר, ועוד תשלום מזונות ילדים בסכום של 14,934 דולר.

 

הבית שבבעלות הזוג לשעבר בלוס אנג'לס, המוערך בשווי של 6.62 מיליארד דולר, יישאר בבעלות מאברקיס. אוסף המכוניות המיוחד והצנוע של הזוג יחולק – וכאן מגיע הפיצוי של מקרגור, שיקבל 30 מהמכוניות בעוד שמאברקיס תישאר עם 5 "בלבד".

 

השניים יחלקו את משמרות משותפת על ילדתם הצעירה ביותר, אנוק (Anouk) בת ה-9 – מקרגור ומאבריקס התחייבו להתנהל בגמישות בלו"ז המשמרות לטובת ביתם. שלוש הבנות הנוספות של הזוג לשעבר אינן קטינות - אסתר (18), ג'אריניאן, (19) וקלרה (24).

x