$
קורונה

המסך לא עולה: נדחו הקרנות הבכורה של מולאן, מלחמת הכוכבים וטופ-גאן

ענקיות ההפקה בהוליווד - וולט דיסני, וורנר ופרמאונט הודיעו כי לא יפיצו להקרנה שוברי קופות שהפיקו עד להתבהרות המצב לגבי מגפת הקורונה. בתי הקולנוע בארה"ב סגורים מאז חודש מרץ ואינם צפויים להיפתח בקרוב

שירות כלכליסט 09:2824.07.20

מניות חברת וולט דיסני ירדו באחוז לאחר שהחברה הודיעה שהסרט מולאן, שהיה אמור לצאת לאקרנים ב-21 באוגוסט ולהיות שובר קופות, נדחה עד הודעה חדשה עקב מגפת הקורונה. שחרור הסרט נדחה כבר מספר פעמים.

 

בנוסף הודיעה החברה שהיא דוחה את בכורות הסרטים מלחמת הכוכבים ואוואטר בשנה. "בחודשים האחרונים התברר ששום דבר אינו חקוק באבן בכל הקשור ליציאה לאור של סרטים במהלך משבר הבריאות הגלובלי, לכן החלטנו לדחות את יציאת מולאן בעודנו חושבים כיצד אפשר להביא את הסרט לקהלים ברחבי העולם בצורה אפקטיבית" אמר דובר של החברה.

 

מולאן. ההקרנה שוב נדחית מולאן. ההקרנה שוב נדחית צילום: גטי אימג'ס

 מניות דיסני ירדו ב-18% מאז תחילת 2020, וזאת לעומת מדד ה-S&P500 שעלה השנה ב-0.2%.

 

חברת Paramount Pictures הודיעה אתמול שהיא דוחה את יציאתם לאור של הסרטים "טופ גאן: מאבריק", ו-A Quiet Place Part II לשנה הבאה עקב מגפת הקורונה.

 

סרט ההמשך של Quiet Place אמור היה לצאת לאקרנים ב-23 באפריל 2021, וסרט ההמשך של טופ-גאן מתוכנן לצאת בשני ביולי 2021. פרמאונט היא יחידה של חברת וויאקום.

 

ההודעה הגיעה שלושה ימים לאחר הידיעה על כך ש-Tenet, סרט בבימויו של כריסטופר נולן בהפקת Warner Brothers נדחה למועד לא ידוע.

 

בתי הקולנוע בארה"ב סגורים מאז חודש מרץ, ואם לשפוט על פי מספר מקרי הקורונה הנוסק, אינם צפויים להיפתח בקרוב.

x