שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חברה וסביבה

הזכיינית הגדולה ביותר בארה"ב של סניפי פיצה האט הודיעה על פשיטת רגל

NPC אינטרנשיונל שהגישה בקשה להגנה מפני נושים, דיווחה על חובות של 903 מיליון דולר, מהם הגיעה להסדר פריסת חובות עם כ-90% מהנושים הראשיים. התוכנית כוללת הזרמה פוטנציאלית של הון חדש ומכירה של חלק מהמסעדות. NPC אינטרנשיונל היא גם זכיינית של רשת המזון המהיר וונדי'ז

שירות כלכליסט 14:1801.07.20
הזכיינית הגדולה ביותר בארה"ב של סניפי פיצה האט, NPC אינטרנשיונל, הגישה בקשה להגנה מפני פשיטת רגל (צ'אפטר 11), על רקע סגירות הסניפים בשל הקורונה שהוסיפו לקשיים אליהם נקלעה עוד קודם ולתחרות בתעשיית המסעדות.

 

 

 

החברה הגישה את הבקשה בבית המשפט המחוזי בדרום טקסס. NPC פתחה את סניף פיצה האט הראשון שלה ב-1962 וכיום מפעילה ברחבי הארה"ב מעל 1,225 סניפים של רשת הפיצריה ומעל 385 סניפים של רשת המזון המהיר וונדי'ז, כך לפי אתר החברה.

 

 

פיצה האט פיצה האט

 

בחברה אמנם ניסו להרחיב את שירותי המשלוחים ולהסתמך פחות על ישיבה במקום, אך גם התחרות הצמודה עם יריבות מו דומינו'ס פימה ופאפא ג'ונ'ס הקשתה עליה.

 

החברה דיווחה על חובות של 903 מיליון דולר והגיעה להסדר פריסת חובות עם כ-90% מהנושים הראשיים ו-17% מהמשניים. התוכנית כוללת הזרמה פוטנציאלית של הון חדש ומכירה של חלק מהמסעדות.

 

החברה תוכל להמשיך ולהפעיל את הסניפים שבבעלותה גם במהלך תהליך פשיטת הרגל, ואין למהלך כל השפעה על חברות פיצה האט או וונדי'ז עצמן.

 

סקטור המסעדות נפגע בצורה קשה במיוחד מהתפשטות הקורונה והנחיות הריחוק החברתי הנלוות. איבוד ההכנסות למשך מספר חודשים הוביל למספר פשיטות רגל, ביניהם של CEC אנטרטיימנט, הבעלים של רשת המזון המהיר צ'אק אי צ'יז ורשת פיטר פייפר פיצה.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

x