קורונה

קורונה - היום שאחרי

אמירטס תקטין מטוסים ותרחיב שיתופי פעולה

חברת התעופה הלאומית של דובאי תרחיב את שיתוף הפעולה עם החברה המקומית פליידובאי ותצרף לצי שלה מטוסים קטנים יותר; בכוונת החברה לחזור ולהפעיל טיסות ל־55 יעדים בחודש יולי ולהוסיף חמישה יעדים באוגוסט. בין היעדים: אתונה, רומא, מינכן ולרנקה

שירות כלכליסט 22:1928.06.20

במסגרת ההיערכות בימי קורונה, חברת התעופה הלאומית של דובאי, אמירטס, תרחיב את שיתוף הפעולה עם החברה המקומית פליידובאי ותצרף לצי שלה מטוסים קטנים יותר.

"נצטרך להגדיר מחדש את מודל הפעולה שלנו. מה שעבד עבורנו בעבר לא יעבוד בעתיד", כך לפי סמנכ"ל התפעול של אמירטס, אדל אחמד אל ראדה, שאמר את הדברים בראיון לסוכנות רויטרס בשבוע שעבר.

 

מטוסים של אמירייטס מטוסים של אמירייטס צילום: Emirates

 

 

"בהסתכלות קדימה לא נוכל לתחזק לאורך זמן פעילות עם צי של מטוסים גדולים ונצטרך להכניס לשירות מטוסים קטנים יותר", ציין. המטוסים החדשים צפויים להיכנס לשירות החברה ב־2023.

 

ברקע הקלות סגר הקורונה במדינות מסוימות, אמירטס נערכת בימים אלה לחידוש הפעילות, כאשר בכוונתה לחזור ולהפעיל טיסות ל־55 יעדים בחודש יולי ולהוסיף חמישה יעדים באוגוסט. בין היעדים: אתונה, רומא, מינכן ולרנקה.

 

לפי אל ראדה, הביקוש לטיסות נראה עתה חיובי, כאשר כמה טיסות עתידיות רושמות 50% תפוסה. בה בעת, הוא מסייג ואומר כי אין לדעת מה צופן העתיד.

 

אמירטס אינה היחידה באיחוד האמירויות שחוזרת לפעילות. חברת התעופה הלאומית של אבו דאבי, אתיחאד, תחזור לטוס ב־1 ביולי ל־29 יעדים בינלאומיים, כאשר לפי הודעת החברה בטוויטר, עם היעדים הללו נמנות סידני, ניו יורק, לונדון, ברצלונה ומילאנו.

x