שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
קורונה

משבר הקורונה

דיסנילנד שנגחאי נפתח מחדש במתכונת קורונה

עם תפוסה מוגבלת, נוהלי ריחוק חברתי קפדניים וללא המצעדים המזוהים, דיסני מסמנת חזרה זהירה לשגרה

שירות כלכליסט 18:4412.05.20

דיסנילנד שנגחאי, בין מוקדי התיירות המובילים בסין, נפתח אתמול מחדש לאחר שהיה סגור מאז ינואר. הפארק נפתח במתכונת מצומצמת עם הקפדה על ריחוק חברתי והגבלה על כמות המבקרים, שמצדם נהנים מחופש התזוזה הלא אופייני לפארק. על כך מדווח "הוול סטריט ג'ורנל".

 

 

אם הפתיחה אתמול היא סימן לבאות, נראה כי הקסם צפוי לחזור לאט לממלכות דיסני. בשלב זה חלק מהאטרקציות נותרו סגורות, ובלטו בהיעדרם גם חלק מסימני ההיכר המזוהים ביותר של הפארק - המצעדים, הזיקוקים והמפגשים עם דמויות דיסני האהובות. בעוד רשויות שנגחאי התירו לפארק לפתוח מחדש בתפוסה של 30%, הפעילות תהיה בשלב ראשון "נמוכה בהרבה", אמר מנכ"ל דיסני בוב צ'אפק, בשיחה עם משקיעים החודש. הוא הוסיף כי דיסני "תפעל בזהירות" בעודה מטמיעה נוהלי ריחוק חברתי.

 

מבקרת בדיסני שנגחאי, אתמול מבקרת בדיסני שנגחאי, אתמול צילום: רויטרס

 

 

כך, מבקרים נדרשו לעטות מסכות, לבדוק חום ולהציג קוד QR המראה את היסטוריית הטיולים שלהם. במתחמי המסעדות חצי מהשולחנות נחסמו, ומערכות כריזה תזכרו את המבקרים לשמור מרחק. בהתאם, ריבועים צהובים מוקמו במרחק בטוח זה מזה לטובת צופי המופעים.

 

למרות צעדי הריחוק, נראה שחווייתם של המבקרים לא נפגמה, וחלק מהם אף ציינו כי הם מעדיפים את המצב החדש על פני התורים הרגילים. אלה הם סימנים חיוביים לדיסני לקראת פתיחת פארקים נוספים המתוכננת לשבועות הקרובים.

x