שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
עולם

בשיא המשבר: דוברת הבית הלבן תוזז לתפקיד ראש הסגל של מלניה טראמפ

סטפני גרישם תשוב להיות אחראית התקשורת של הגברת הראשונה, תפקיד שמילאה עוד לפני שנכנסה ביוני לתפקיד דוברת הבית הלבן ביוני שעבר; בתשעת חודשיה בתפקיד גרישם מעולם לא ערכה תדרוכים מסורתיים בחדר העיתונות של הבית הלבן – בשונה מרוב דוברי הבית לאורך השנים

שירות כלכליסט 21:0507.04.20

דוברת הבית הלבן סטפני גרישם הועברה לתפקיד ראש הסגל והדוברת של מלניה טראמפ, כך הודיע היום (ג') הבית הלבן. 

 

החילוף מתבצע בשיאו של משבר הקורונה, כחלק משינוי בעלי תפקידים בצוות התקשורת שעורך ראש הסגל של הבית הלבן, מארק מדוז, שנכנס לאחרונה לתפקיד במקומו של מייק מאלווייני, שהודח מתפקידו בחודש שעבר ע"י הנשיא, דונלד טראמפ.

 

"אני נרגשת לקדם את פניה של סטפני חזרה לצוות בתפקיד החדש הזה. היא הייתה דמות מפתח ומנהיגה בממשל עוד לפני היום הראשון, ואני יודעת שהיא תצטיין כראש הסגל", כך אמרה בעקבות ההודעה מלניה טראמפ.

 צילום: בלומברג

 

גרישם שירתה כאחראית התקשורת של הגברת הראשונה עוד לפני שנכנסה לתפקידים נוספים של דוברת ואחראית התקשורת של הבית הלבן ביוני שעבר. בתשעת חודשיה בתפקיד הדוברת, גרישם בת ה-43 לא ערכה תדרוכים מסורתיים בחדר העיתונות של הבית הלבן – בשונה מרוב דוברי הבית לאורך השנים. אפילו לא במהלך משבר הקורונה.

 

"אני ממשיכה להתכבד בלשרת את הנשיא ואת הגברת הראשונה מתוך הממשל", אמרה גרישם בעקבות הדברים. "המחליפים שלי ייבחרו בימים הקרובים ואני אשאר באגף המערבי כדי לעזור להם עם הכניסה לתפקיד ככל שיידרש".

 

הניו יורק טיימס דיווח שקיילי מקאינני, שהייתה דוברת מסע הבחירות לנשיאות של טראמפ, היא שתהיה הדוברת הבאה של הבית הלבן.

 

לינדסי ריינולדס, ששימשה כראש הסגל של מלניה טראמפ במשך יותר משלוש שנים, התפטרה מוקדם יותר השבוע כדי שתוכל "לבלות יותר זמן עם המשפחה", כך על פי הצהרתה של מלניה טראמפ. "אני מוקירה את כל שלינדסי עשתה בשלוש השנים האחרונות, ומאחלת לה הצלחה בכל מעשיה העתידיים", לדברי הגברת טראמפ.

 

הריענון בצוות התקשורת של הבית הלבן מגיע מעט יותר משבוע לאחר שראש הסגל החדש של הנשיא, מארק מדואוס, התפטר מתפקידו כחבר קונגרס מטעם מדינת קרוליינה הצפונית כדי להיכנס לתפקידו החדש. בשלהי החודש שעבר הודיעה סגנית צוות התקשורת של הבית הלבן, ג'סיקה דיטו, שהיא נפרדת מתפקידה, כנראה לטובת משרה בשוק הפרטי.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

x