$
קורונה

נגיף הקורונה

הולנד: חצי מהנדבקים בקורונה חזרו מאיטליה

רשויות הבריאות במדינה דיווחו כי מספר המתים מהנגיף עלה לשלושה וכי מספר הנדבקים במדינה עלה ל-265, כאשר 131 מהם ביקרו באיטליה

שירות כלכליסט 18:1908.03.20

הולנד - שני אנשים נוספים שחלו בקורונה מתו מהנגיף, ובכך עלה מספר המתים מהקורונה לשלושה - כך מסר היום (א') משרד הבריאות במדינה.

 

 

לפי הדיווח ברויטרס, המוסד הלאומי לבריאות הציבור בהולנד מסר שהמתים הם שני גברים, בני 82 ו-86, שהיו מאושפזים בבית חולים וכבר סבלו ממחלות רקע לפני שנדבקו בקורונה.

 

הולנד דיווחה על מקרה המוות הראשון מהנגיף ביום שישי - גבר בן 86 שמת בבית חולים בעיר רוטרדם. מספר הנדבקים הכולל במדינה עלה היום ל-265, לעומת 188 חולים יום קודם לכן.

מיגון נגד קורונה מיגון נגד קורונה צילום: גטי אימג'ס

 

 

רשויות הבריאות במדינה מסרו כי 131 מהנדבקים שבו לא מזמן מאיטליה, המדינה האירופית שבה מתחוללת התפרצות הקורונה הקשה ביותר ביבשת. משרד החוץ ההולנדי מסר היום שעל אנשים לבטל את כל הטיולים שלהם לכל אזור צפון איטליה שהוטל בסגר בשל התפרצות המגפה. כמו כן המליץ המשרד לאזרחים הולנדים השוהים במחוזות אלה לעזוב אותם.

 

בתוך כך, יוון הודיעה היום על איסור אירועי ספורט עם צופים וביטול טיולי בית ספר למשך שבועיים, לאחר שמספר הנדבקים בנגיף הקורונה במדינה עלה בשבעה - ל-73 - על כך מדווחת סוכנות רויטרס. בהודעת משרד הבריאות ביוון נמסר כי הצעדים ייבחנו באופן רציף וכי כל החלטה על סגירה זמנית של בתי ספר תתקבל לגופו של עניין. יוון דיווחה על המקרה הראשון של קורונה ב-26 בפברואר - אישה שחזרה מאיטליה. רבים מהאנשים שנדבקו בנגיף היו עולי רגל שיצאו לסיור באתרים דתיים במצרים ובישראל בסוף פברואר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x