$
תעשייה ופיננסים

בתזמון גרוע: וירג'ין של ברנסון משיקה אניית קרוז ראשונה

ספינת הפאר בעלת 17 הסיפונים, כוללת 1,330 תאים ו-78 סוויטות "כוכבי רוק", יותר מ-20 מסעדות - מברי בראנץ' ועד מסעדות שפים בעלי כוכבי מישלן. כמו כן מציעה הספינה גם מתקני בריאות, ספא, חדרי כושר, יוגה, בריכות ואפילו חדר בוץ

שירות כלכליסט 22:5024.02.20

בעיתוי גרוע אחרי פרשת "ספינת הקורונה", איש העסקים הבריטי סר ריצ'רד ברנסון, חשף היום (ב') בנמל דובר בבריטניה, את ספינת התענוגות הראשונה של חברת Virgin Voyages, ששמה "ליידי סקרלט" (Scarlet Lady).

 

ספינת הפאר בעלת 17 הסיפונים, היא הראשונה מבין ארבע ספינות שהזמינה וירג'ין וויאג'ס ואשר אמורות להיכנס לשירות אחת בכל שנה - בארבע השנים הקרובות.

 

תמונות של ספינת הפאר שנחשפו מראות כמה ממאפייניה יוצאי הדופן, שכוללים חדרי אמבטיה מחופי שיש, סוויטות מרווחות, גרמי מדרגות ספירליים מפוארים, ברי קוקטיילים אלגנטיים ומסלול ריצה חיצוני.

 

פנים חללי המגורים של הספינה - למבוגרים בלבד - עוצבו ע"י צוות של מעצבים נבחרים, ביניהם טום דיקסון. הסטודיו לעיצוב Roman and Williams, הידוע כמי שעיצב את בתים של כמה וכמה ידוענים כמו גם מלונות מפוארים, למשל הסטנדרט הייליין בניו יורק, לקח גם הוא חלק בפרויקט. מהצד הבידורי, ברנסון וצוותו עשו מאמץ מיוחד. למבלים על הספינה נאמר שכדאי להם "ללבוש את בגדי המסיבות שלהם, ולהתכונן למשהו מדהים".  ההיצע הבידורי של הספינה כולל הופעות מוזיקה, מסיבות, מופעים קומיים ומופעי דראג.

 

סר ריצ'רד ברנסון סר ריצ'רד ברנסון צילום: גטי אימג'ס

 

כל ספינה כוללת 1,330 תאים ו-78 סוויטות "כוכבי רוק". ששתיים מתוכן מציעות "טיפול מלא של כוכבי רוק", כולל גיטרות ומגברים כחלק מהחדר. הסוויטות כוללות חלונות מהרצפה לתקרה ושגימור חדרי האמבטיה כולל חיפויי שיש, מקלחות מרווחות ואמבטיות מזמינות.

 

ב"ליידי סקרלט" לא תמצאו את הבופה המוכר משיוטי תענוגות אחרים, אלא יותר מ-20 מסעדות שנעות החל מברי בראנץ' ועד מסעדות שפים בעלי כוכבי מישלן. האתר של הספינה מצהיר שהיא "לא תיתן לכם לאבד את האנרגיה, בזכות כמה מחוויות ההסעדה הטובות ביותר ששיט יכול להציע".

 

כמו כן מציעה הספינה גם מתקני בריאות ואיכות חיים, ומכילה מתקני ספא, חדרי כושר, יוגה, בריכות ואפילו חדר בוץ.

 

 

ליידי סקארלט  ליידי סקארלט צילום: Virgin Voyages

 

 צילום: Virgin Voyages

 

 צילום: Virgin Voyages

 

 אחד מחדרי האוכל אחד מחדרי האוכל צילום: Virgin Voyages

 

 צילום: Virgin Voyages

 

 צילום: Virgin Voyages

 

 מסלול ריצה על אחד הסיפונים מסלול ריצה על אחד הסיפונים צילום: Virgin Voyages

 

 ליידי סקארלט ליידי סקארלט צילום: Virgin Voyages

 

x