$
בשולי החדשות

פנויות? המיליארדר ותייר החלל הראשון מחפש "שותפה לחיים" שתלווה אותו במסע לירח

איל האופנה בן ה-44 יאסוקו מאזאווה עתיד להיות האזרח הראשון שיטוס מסביב לירח במשימה המיועדת לצאת לדרך ב-2023, בחללית של SpaceX. בפנייה ברשת אמר מאזאווה, שנפרד לאחרונה מחברתו, כי הוא מעוניין לחלוק את החוויה עם אישה "מיוחדת". בקשות השתתפות ב"אירוע שידוכים" ניתן להגיש באתר הבית שלו

שירות כלכליסט 14:4813.01.20

המיליארדר היפני, יאסוקו מאזאווה, מחפש "שותפה לחיים" שתלווה אותו על חללית ה-SpaceX למסע התיירות הראשון לירח. איל האופנה בן ה-44 עתיד להיות האזרח הראשון שיטוס מסביב לירח במשימה המיועדת לצאת לדרך ב-2023, ותהיה המסע הראשון לירח מאז 1972.

 

בפנייה שפירסם ברשת אמר מאזאווה, שנפרד לאחרונה מחברתו, כי הוא מעוניין לחלוק את החוויה עם אישה "מיוחדת", וביקש מנשים להגיש בקשה באתר הבית שלו להשתתפות ב"אירוע שידוכים".

 

יאסוקו מאזאווה. פנוי וטס לירח יאסוקו מאזאווה. פנוי וטס לירח צילום: TWITTER/Yusaku Maezawa

 

"תחושת בדידות וריקנות נפלה עלי. ישנו דבר אחד שאני חושב עליו: להמשיך ולאהוב אישה אחת. אני רוצה למצוא 'שותפה לחיים'", כתב מאזאווה באתר שלו והוסיף: "עם בת הזוג העתידית הזאת שלי אני רוצה לצעוק את אהבתנו ושלום עולמי מהחלל החיצון".

 

באתר הציג המיליארדר רשימה של תנאים ולוחות זמנים לתהליך הגשת הבקשה, שאורכו שלושה חודשים. לפי טופס הבקשה, הכתוב בסגנון פרופיל דייטינג, מבקשת הבקשה חייבת להיות מעל גיל 20, חיובית תמיד ובעלת עניין בטיסה לחלל. המועד האחרון להגשת הבקשה הוא ה-17 בינואר, ומאזאווה צפוי למסור את החלטתו הסופית בסוף מרץ.

 

 

כאיש אקצנטרי שרכש את תהילתו כמתופף בלהקת פאנק, מאזאווה מאז ומתמיד היה רגיל לבצע טריקים ותעלולים על מנת לקבל תשומת לב; כך, בעבר הוא הבטיח לחלק 100 מיליון יין (925 מיליון דולר) בין 100 איש רנדומליים שיבחר, ששיתפו ציוץ שלו. "בכדי להשתתף כל שתצטרכו לעשות הוא לעקוב אחראי ולרטווט את הציוץ הזה", אמר.

 

מאזאווה הקים את אתר הקמעונאות היפני Zozo, ועשה את רוב כספו בעולם האופנה. הונו מוערך בקרוב ל-2 מיליארד דולר, שרובו מושקע ביצירות אומנות. הוא הפך להיות מוכר יותר גם מחוץ לגבולות יפן בשנה שעברה, אחרי שהוכרז כי יהיה הנוסע הראשון שיטוס ישירות לירח בחללית של SpaceX, החברה הנמצאת בבעלותו של מיליארדר מפורסם נוסף, אילון מאסק.

 

המחיר אותו שילם לכרטיס אינו ידוע, אך מאסק מסר שמדובר ב "המון כסף". מאזאווה אמר כי הוא מתכנן לקחת קבוצה של אומנים אתו לטיסה.

x