$
תעשייה ופיננסים

גלנליווט הסקוטית מציעה: קפסולות וויסקי - בלי צורך בכוס

לפי החברה, "הקפסולות נפתחות בפה בהתפרצות מיידית של טעם"; ואולם התלונות לא איחרו להגיע

שירות כלכליסט 22:1506.10.19
אחרי שיגעון טבליות הכביסה, הגיעו עכשיו ה״סקוטש-פודס״, או "קוקטיילים ללא כוסות" עבור מי שאוהב לשתות, מבלי לטרוח למזוג. ״בלי קרח, בלי לערבב, בלי כוס. אנחנו מגדירים מחדש את הדרכים בהן אפשר ליהנות מוויסקי. #noglassrequired – כך צייצו בחברת הוויסקי הסקוטית גלנליווט (Glenlivet)  כחלק מ"קולקציית הקפסולות" במסגרת שבוע הקוקטיילים של לונדון.

 

 

 

אנשים נהנים מוויסקי סקוטי במשך שנים, בדרך כלל בכוס, ולרוב עם קרח ("און דה רוקס") כמובן. עתה, The Glenlivet, מיצרניות הוויסקי הגדולות בעולם מציעה את

הטוויסט הבא למותג הוויסקי - קפסולות בגודל 23 מ"ל, אכילות ו"מספקות חוויה של התפרצות-טעם", כך לפי עלוני קידום המכירות של החברה. ״ליהנות מהן זה פשוט, הקפסולות נפתחות בפה בהתפרצות מיידית של טעם ולאחר מכן פשוט נבלעות".

 

קפסולות וויסקי סקוטי של גלנליווט קפסולות וויסקי סקוטי של גלנליווט צילום: Glenlivet

 

 

אבל אם לשפוט לפי ציוצים, לא מעט אוהבי וויסקי אינם מרוצים. "קוקטיילים של וויסקי הם כדי לשתות ולהתענג על הטעם, לא שזה יתפוצץ לך בפה בבת אחת", כתבה סוזי מק. ג׳ורדן וויסמן כתב כי המצאתם מחדש את השוטים של הג׳לי". "שימו את זה באינפוזיה", כתבה רוקסן גיי.

 

הקפסולות שהן במהדורה מוגבלת, מוגשות כ"מתאבן" כאמור במהלך שבוע הקוקטיילים בלונדון שימשך עד ה-13 באוקטובר. בכל מקרהה כדאי להיזהר לא להתבלבל עם קפסולות של נוזל כביסה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x