$
חברה וסביבה

המיליארדר ועבריין המין ג'פרי אפשטיין התאבד בכלא

כלי תקשורת בארה"ב מדווחים שהמיליארדר ועבריין המין שם קץ לחייו בתלייה בתא המעצר במנהטן. הוא ניסה להתאבד כבר לפני שבועיים, אז הועבר להשגחה. אפשטיין, בן ה-66, הואשם שפיתה עשרות נערות, הצעירות שבהן בנות 14 בלבד, לבתי היוקרה שלו בניו יורק ובפלורידה ושילם להן תמורת יחסי מין

ynet ושירות כלכליסט 16:1310.08.19

כלי תקשורת בארה"ב דיווחו היום (שבת) על מותו של ג'פרי אפשטיין, המיליארדר שנאשם בעבירות מין. גורמים אמריקאים סיפרו שאפשטיין בן ה-66 שם קץ לחייו בתלייה ונמצא מת היום בתא המעצר במנהטן, בסביבות השעה 07:30 שעון ניו יורק.

 

 

לפי הדיווח של הרשויות לחדשות אי.בי.סי, אפשטיין התאבד בתאו במהלך הלילה. אף שהיה תחת השגחה, בעקבות ניסיון התאבדות קודם, הרשויות כשלו הפעם במניעת ההתאבדות. לפי הדיווחים, אלונקה ועליה אדם הנראה כמו אפשטיין הובלה אל מחוץ למתקן המעצר במנהטן בסביבות השעה 7:30 הבוקר זמן מקומי, בדרכה לבית החולים. על פי מקורות בשירותי החירום וההצלה של ניו יורק, נקבע מותו ב-06:38.

 

 

ג'פרי אפשטיין ג'פרי אפשטיין צילום: AP

 

 

לפני כשבועיים דווח שאפשטיין ניסה לשים קץ לחייו בכלא, הוא נמצא עם סימני חנק בצווארו כשהוא כמעט חסר הכרה. לפי הפרסומים הרשויות העבירו אותו להשגחה מחשש שינסה לפגוע בעצמו פעם נוספת.

 

המיליארדר היהודי מואשם בסחר בעשרות נערות, ומשפטו אמור היה להיפתח בשנה הבאה. בית המשפט בארה"ב דחה בחודש שעבר את בקשתו לשחרור בערבות, וקיבל את עמדת התביעה שאפשטיין מסוכן לציבור ועלול לברוח מארה"ב אם ישוחרר לביתו.

 

אפשטיין נעצר ב-6 ביולי בשדה התעופה בניו ג'רזי, כשחזר מפריז. הוא הואשם שפיתה בין 2002 ל-2005 עשרות נערות, הצעירות שבהן בנות 14 בלבד, לבתי היוקרה שלו בניו יורק ובפלורידה ושילם להן תמורת יחסי מין. אפשטיין הכחיש את כל המיוחס לו.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x