שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

רשמו ביומנים: הספר החדש בסדרת משחקי הרעב יצא במאי 2020

אירועי הרומן החדש מתרחשים 60 שנה לפני תקופת משחקי הרעב, בימים שחלפו לאחר כישלון המרד של אנשי פאנם; הסופרת סוזן קולינס: " בספר החדש רציתי לחשוף את המצב הטבעי, מי אנחנו ומה אנחנו חושבים שנדרש לעשות לצורך ההישרדות שלנו"

שירות כלכליסט 18:2517.06.19

החזרה לפאנם: עשור לאחר יציאת הספר האחרון בטרילוגיית "משחקי הרעב", הסופרת סוזן קולינס (Suzanne Collins) תוציא ספר חדש בסידרה, לימים שקדמו לאירועים המתוארים בטרילוגיה הפופולארית.

 

 

קולינס הודיעה היום על הרומן שבדרך – הספר צפוי לצאת לאור ב-19 במאי 2020, ובשלב זה עדיין לא הוחלט מה יהיה הכותר שלו.

 

ג'ניפר לורנס, מתוך הסרט משחקי הרעב ג'ניפר לורנס, מתוך הסרט משחקי הרעב

 

 

הרומן החדש יחזור עם הקוראים למקום ההתרחשויות, מדינת פאנם, אך התיארוך של האירועים יהיה 64 שנים לפני ראשית האירועים בספר הראשון בסדרה מבחינה כרונולוגית.

 

שלושת הספרים הראשונים בטרילוגיה, 'משחקי הרעב', 'התלקחות' ו'עורבני חקיין' (שפורסמו ב-2008, 2009, ו-2010 בהתאמה) מכרו יותר מ-100 מיליון עותקים ותורגמו ליותר מ-50 שפות. לפי סדר האירועים שהוזכר במשחקי הרעב, הרומן החדש יספר על השנים שאחרי 'התקופה האפלה', המרד הכושל של אנשי המחוזות בפאנם.

 

"בספר החדש רציתי לחשוף את המצב הטבעי, מי אנחנו ומה אנחנו חושבים שנדרש לעשות לצורך ההישרדות שלנו. התקופה של הסיפור, 10 שנים לאחר המלחמה המכונה 'התקופה האפלה', מספקת קרקע פוריה לדמויות המתמודדות עם שאלות אלה ומספקות את השקפתן על ההומאניות", אמרה קולינס.

 

בהוצאת סכולסטיק (Scholastic) המפרסמת את סדרת משחקי הרעב סירבו לספק מידע נוסף על הדמויות ועל התכנים ברומן החדש מעבר למה שנאמר בדברי קולינס בהודעה הרשמית. נשיאת ההוצאה אלי ברגר (Ellie Berger) הסתפקה בלשבח את הסופרת המצליחה.

 

"סוזן קולינס היא בעלת שילוב גאוני של מספרת סיפורים, לצד יכולת טוויה של עולם מדהים, מותן עוצר נשימה, וזאת עם אמירה חברתית", אמרה ברגר והוסיפה: "אנו לחלוטין נרגשים, כקוראים וכמוציאים לאור, לספק למעריצים של הסידרה ולקהל החדש שלה פרספקטיבה חדשה לגמרי של הקלאסיקה המודרנית הזו".

 

שמחה גדולה נרשמת גם באולפני לייונגייטס (Lionsgate Motion Picture Group), שהפיקו את ארבעת הסרטים המצליחים של סדרת משחקי הרעב. "כבית הגאה של סרטי משחקי הרעב, אנו לא יכולים לחכות לספר הבא של סוזן. אנחנו בקשר עמה לכל אורך תהליך הכתיבה ומצפים לעבוד איתה באופן צמוד על הסרט הבא". בה בעת, בלייונסגייט לא סיפקו תשובות לשאלות העיתונות על האם קיים כבר הסכם זכויות חתום בין הצדדים על הפקת הסרט הבא בסדרה על בסיס הרומן החדש.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x