$
עולם

לפני מדונה וביונסה: ריהאנה היא המוזיקאית העשירה בעולם

הונה של הזמרת המפורסמת מוערך ב-600 מיליון דולר לפי המגזין פורבס, ונצבר לא רק הודות לאמנות שלה, אלא גם למותג הקוסמטיקה בבעלותה "פנטי ביוטי" ששוויו כ-3 מיליארד דולר - מה שמציב אותה במקום ה-37 ברשימת הנשים העשירות בארה"ב שהרוויחו את הונן במו ידיהן, שפורסמה השבוע במגזין

שירות כלכליסט 17:0205.06.19
בזכות הון המוערך ב-600 מיליון דולר הפכה ריהאנה למוזיקאית העשירה בעולם, כך לפי מגזין פורבס.

 

 

הזמרת בת ה-31 מדורגת ברשימת הנשים העשירות ביותר בארה"ב שהרוויחו את הונן בעצמן שפרסם השבוע המגזין. מהדירוג עולה כי היא עקפה זמרות מנוסות ממנה כמו ביונסה, שהונה מוערך ב-400 מיליון דולר, מדונה עם 570 מיליון דולר וסלין דיון עם 450 מיליון דולר.

 

ריהאנה. המוזיקאית העשירה בעולם ריהאנה. המוזיקאית העשירה בעולם צילום: GM

 

 

מלבד המוזיקה, היא צברה את ההון הודות לקולקציית הקוסמטיקה שלה, פנטי ביוטי (Fenty Beauty). היא השיקה את המותג בספטמבר 2017 כחלק מרשת ספורה, ובשנה שעברה הכנסות החברה עמדו על 570 מיליון דולר, כך לפי ההערכות בפורבס.

 

ההצלחה של המותג פנטי, שמוערך ב-3 מיליארד דולר, נזקפת בין השאר הודות לשימוש במדיה החברתית ול-71 מיליון העוקבים אחריה באינסטגרם, כמו כן החברה מציעה מגוון של כ-40 גוונים של מייק אפ.

 

המותג הוא גם בבעלות חלקית של ענקית מוצרי היוקרה LVMH, שהשיקה השנה ביחד עם ריהאנה גם בית אופנה בשם פנטי. בכך הפכה ריהאנה לאישה הראשונה שיוצרת מותג ב-LVMH, וכן לאישה השחורה הראשונה שעומדת בראש בית אופנה בחברה. לפי הערכות המגזין פורבס, שלא זכו לאישור מצד ריהאנה, הזמרת מחזיקה ב-15% מבית האופנה ו-LVMH חולשים על 50%. בנוסף, הזמרת עומדת מאחורי קולקציית הלבשה תחתונה.

 

מלבד ריהאנה, המדורגת במקום ה-37, רשימת הנשים העשירות שהרוויחו את הונן במו ידיהן כוללת גם את אופרה וינפרי (מקום 10), הטניסאית סרינה וויליאמס (80), קיילי ג'נר (13) ואחותה קים קרדשיאן (57).

 

הרשימה מורכבת מ-80 נשים בטווח הגילאים 21 עד 92, ששווין עומד על 81.3 מיליארד דולר. מתוכן, 25 הן מיליארדריות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x