$
תעשייה ופיננסים

בליגה משלו: "הנוקמים: סוף משחק" שובר שיאים - עם הכנסות של 1.2 מיליארד דולר בסופ"ש

הסרט של דיסני ניתץ בכך את השיא הקודם שקבע "הנוקמים: מלחמת האינסוף" בשנה שעברה - 641 מיליון דולר; הסכום גבוה מהתחזיות של האנליסטים ושל החברה עצמה

שירות כלכליסט 19:0528.04.19

"הנוקמים: סוף משחק" שובר שיאים: סרט גיבורי העל צפוי להכניס 1.2 מיליארד דולר ברחבי העולם בסופ"ש הראשון להקרנתו (רביעי בערב עד ראשון).

 

הסרט של אולפני מארוול השייכים לדיסני, שבו הנוקמים חוזרים להילחם בתאנוס הרשע, ניתץ בכך את השיא הקודם שקבע "הנוקמים: מלחמת האינסוף" בשנה שעברה - 641 מיליון דולר בסופ"ש הראשון. הסכום גם גבוה מהתחזיות המוקדמות, שעמדו על 1.1 מיליארד דולר.

ג'רמי רנר ב"הנוקמים: סוף המשחק" ג'רמי רנר ב"הנוקמים: סוף המשחק" © Marvel Studios

 

בארה"ב עצמה, "סוף משחק" צפוי לגרוף סכום שיא של כ-350 מיליון דולר בסופ"ש - הרבה מעל השיא הקודם של "מלחמת האינסוף", שעמד על 257.6 מיליון דולר, וגם יותר מההערכות של דיסני שעמדו על 310-340 מיליון דולר.

 

מחוץ לארה"ב, "סוף המשחק" גרף סכום הנאמד ב-859 מיליון דולר - גם כן שיא חדש. השיא הקודם היה של הסרט מהיר ועצבני 8, שיצא ב-2017 - 447 מיליון דולר.

  

 

הפוסטר של הסרט - הנוקמים, פרק אחרון הפוסטר של הסרט - הנוקמים, פרק אחרון צילום: Marvel Studios

 

בעוד מדובר במספרים חסרי תקדים עבור חשיפה ראשונית של סרט, הם הגיוניים בהתחשב בהתרגשות והבאז העצומים שנוצרו סביב הסרט הזה. "סוף משחק" הוא הסיום האפי לסדרת הסרטים בת העשור של מארוול, מהם הרוויחה החברה עד כה 19 מיליארד דולר ברחבי העולם.

 

רשתות בתי הקולנוע עובדות מסביב לשעון בניסיון להוסיף הקרנות כדי לעמוד בביקוש הצופים. רשת AMC הודיעה ביום שני שתפעיל 17 אולמות קולנוע שיקרינו את הסרט במשך 24 שעות מיום חמישי עד ראשון.

 

הסרט, שמשכו בערך 3 שעות, קיבל תשבוחות מהצופים והמבקרים. הוא קיבל ניקוד של 96% באתר Rotten Tomatoes ו- A+ באתר CinemaScore.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x