$
עולם

מאטל מציגה: בובת ברבי על כיסא גלגלים

ובובת ברבי עם פרוטזה. המעריצים והמעריצות ביקשו, והבובות יגיעו לחנויות ביוני כשמחירן יעמוד על 19.99 דולר. המחיר לשאר הבובות בסדרה עומד על 9.99 דולר. החברה מסרה שהמהלך "נועד לעורר בבנות השראה"

שירות כלכליסט 22:0812.02.19
מאטל, יצרנית בובות הברבי, משיקה קולקציה חדשה שתכלול בובה בכיסא גלגלים וברבי עם פרוטזה. הבובות, שנכללות במסגרת קולקציית ברבי פשיניסטה (Barbie Fashionistas) יגיעו לחנויות ביוני. "כמותג אנחנו יכולים להוביל את השיחה בנוגע למוגבלויות פיסיות על ידי כך שנכלול אותן בקולקציית הבובות שלנו, וזאת כדי להמשיך ולהציג מבט רב ממדי על יופי ואופנה", נמסר בהצהרה שפרסמה החברה.

 

 

עוד הוסיפה החברה כי בובה על כיסא גלגלים הייתה הבקשה הנפוצה ביותר מצד המעריצים. לבובה החדשה תתווסף גמישות כך שניתן יהיה להושיב אותה בקלות בכיסא. המחיר של הבובה, כיסא הגלגלים והרמפה הנדרשת לבית הבובות יעמוד על 19.99 דולר. המחיר לשאר הבובות בסדרה עומד על 9.99 דולר.

ברבי פשיניסטה על כסא גלגלים ברבי פשיניסטה על כסא גלגלים צילום: mattel

 

המעצבים של החברה עבדו ביחד עם מומחים לכיסאות גלגלים ועובדים בבית החולים לילדים UCLA מאטל. בחברה אף עבדו עם ילדה בת 12 בשם ג'ורדן ריבס והרופא שלה כדי לעצב בצורה נכונה את הפרוטזה. "אנחנו ממוקדים בשמירה על מעמדנו כקולקציית הבובות המגוונת ביותר בשוק", סיכמה קים קולמונה, מנהלת העיצוב בחברה.

 

ברביות חדשות נוספות יכללו בובה עם שער אסוף בצמות, וכן בובות עם סוגי גוף שונים, כולל חזה קטן יותר, מותן פחות מודגשת וזרועות בולטות.

 

ב-2016 הציגה החברה לראשונה ברביות בסוגי גוף שונים ומלאים יותר. במקביל הושקו בובות בגווני עור שונים ואף בצבעי עיניים ושיער אחרים. גם בובת קן זכתה לגיוון ומופיעה כיום בסוגי גוף וגווני עור שונים. המהלך "נועד לעורר בבנות השראה לספר עוד סיפורים ולמצוא בובה שמדברת אליהן", ציינו בחברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x