$
בשולי החדשות

נחשפה זהות מדליף ההודעות האינטימיות של בזוס: אחיה של המאהבת

עורך דין המייצג את חברת האם של הצהובון נשיונל אינקוויירר רמז בגסות על זהותו של מייקל סנצ'ז בראיון שקיים בתוכנית הבוקר של רשת ABC. בזוס עצמו שכר חוקר פרטי כדי לגלות את מקור ההדלפה

שירות כלכליסט 11:0211.02.19
נחשפה זהותו של האדם שהדליף את ההודעות האינטימיות שהחליפו ביניהם ג'ף בזוס ובת זוגו, לורן סנצ'ז. באתר הדיילי ביסט מדווחים כי מדובר בלא אחר מאשר אחיה של לורן, מייקל סנצ'ז, כך לטענת מספר מקורות ב-AMI, החברה האם של הצהובון נשיונל אינקוויירר שפרסם את ההתכתבויות האישיות.

 

 

 

ב-AMI סירבו בתחילה לחשוף את זהות המדליף של ההודעות אותן פרסמו בצהובון בחודש שעבר לאחר ההודעה על גירושיו של בזוס מאשתו ב-25 השנים האחרונות, מקנזי. אולם, עורך דין המייצג את החברה רמז בגסות על זהותו של סנצ'ז בריאיון שקיים בתוכנית הבוקר של רשת ABC. "הסיפור הועבר לנשיונל אינקוויירר על ידי מקור מהימן שהעביר לנו מידע 7 שנים לפני האירוע הזה. זה מקור המוכר היטב הן לבזוס והן לסנצ'ז", אמר עורך הדין אלקן אברמוביץ'.

 

מימין המאהבת לורן סנצ'ז וג'ף בזוס מימין המאהבת לורן סנצ'ז וג'ף בזוס צילומים: איי פי , גטי אימג'ס

 

 

עם זאת, כשנשאל ישירות האם מייקל סנצ'ז הוא המקור, ענה אברמוביץ': "איני יכול לדון בזהות המקור. זה פרט חסוי בתוך AMI".

 

מ-AMI סירבו להגיב על הידיעה. גם סנצ'ז האח לא השיב על בקשות מרובות לתגובה.

 

בזוס עצמו שכר חוקר פרטי בשם גאווין דה בקר כדי לגלות את מקור ההדלפה. החקירה הסתיימה ודה בקר אמר כי יעביר בקרוב את הממצאים לרשויות. עוד הוסיף כי החקירה סביב ההתנהלות של הצהובון לאחר שקיבל לידיו את ההודעות עדיין נמשכת. לפי מקורות המעורים בחקירה, מאז השבוע שעבר הפך סנצ'ז לחשוד העיקרי. "אין אדם אחד המעורב בחקירה שלא חושב שהוא המקור", אמר אחד המעורבים. עם זאת, הוא אינו מואשם שפרץ לטלפון של אחותו ובשלב זה לא הוגשו נגד שום אישומים פליליים.

 

בדיילי ביסט מדווחים כי מעיון במסמכים הקשורים לפרשה עולה כי מייקל סנצ'ז האמין כי בנשיונל אינקוויירר קידמו את הסיפור "בידיעתו של הנשיא דונלד טראמפ ובאישורו", זאת מכיוון שלהערכתו של סנצ'ז הרפובליקנים מאמינים שבזוס מנצל את הבעלות שלו על העיתון וושינגטון פוסט לפרסום התקפות נגד הנשיא. סנצ'ז הוא תומך קולני בעד טראמפ ויש לו קשרים אישיים ועסקיים עם כמה מהאנשים במעגל הקרוב ביותר לטראמפ, ביניהם רוג'ר סטון וקרטר פייג'.

 

הפרשה הסתבכה אף יותר בסוף השבוע, אז בזוס האשים כי בכירים בנשיונל אינקוויירר ניסו לסחוט אותו ואיימו לפרסם תמונות עירום שלו.

 

במקביל, בסעודיה הכחישו כי היו מעורבים בהדלפות. שר החוץ הסעודי עאדל אל-ג'וביר התראיין ביום ראשון ברשתות הטלוויזיה בארה"ב והכחיש כל מעורבות של הממלכה בפרשה. "זה משהו שקרה בין שני צדדים, אין לנו שום קשר לעניין", אמר ברשת CBS. "זה נשמע לי כמו אופרת סבון".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x