$
בשולי החדשות

תמונה פשוטה של ביצה הדיחה את קיילי ג'נר מפסגת האינסטגרם

תמונת הביצה פורסמה בחשבון חדש שלא ידוע מי עומד מאחוריו, אבל כבר יש לו 2.4 מיליון עוקבים והוא קיבל מעמד של משפיע. ייתכן וההצלחה של תמונת הביצה היא מעין תגובת מחאה לתרבות הריאליטי של היום

שירות כלכליסט 12:5814.01.19

תמונה פשוטה של ביצה הדיחה את קיילי ג'נר מפסגת האינסטגרם והפכה לתמונה שגרפה הכי הרבה לייקים ברשת החברתית. התמונה, שפורסמה בסוף השבוע, מציגה ביצה רגילה וכבר גרפה מעל 25 מיליון לייקים.

 

הביצה באינסטגרם. תמונת מסך הביצה באינסטגרם. תמונת מסך צילום: Instagram

 

 

בפברואר 2018, קיילי ג'נר, אחותה הצעירה של קים קרדשיאן, העלתה תמונה שבה הכריזה על לידת הבת שלה – התמונה הזו קיבלה 18.2 מיליון לייקים.

 

תמונת הביצה פורסמה בחשבון החדש הנקרא world_record_egg. לא ידוע מי עומד מאחורי החשבון שהוקם החודש, אבל כבר יש לו 2.4 מיליון עוקבים וקיבל מעמד של משפיע (influencer). "בואו נקבע שיא עולם ביחד ונשיג הכי הרבה לייקים לפוסט באינסטגרם", נכתב מתחת לתמונה. "נעקוף את מחזיקת השיא הנוכחי, קיילי ג'נר (18 מיליון)".

 

לפי חלק מההערכות, ייתכן וההצלחה של תמונת הביצה היא מעין תגובת מחאה לתרבות הריאליטי של היום, המיוצגת בצורה הבולטת ביותר על ידי ג'נר ושאר בנות המשפחה. אפשרות נוספת היא שזו פשוט בדיחה שיצאה מפרופורציה. ג'נר עצמה הפגינה חוש הומור ופרסמה סרטון שבו היא שוברת ביצה.

 

זו כבר פעם שנייה בחודש האחרון שנשבר שיא במדיה החברתית. בשבוע שעבר בטוויטר הכריזו על הציוץ ששותף הכי הרבה פעמים – ציוץ של המיליארדר היפני יוזאקו מיזאווה, שהציע פרסים כספיים למשתפים של הציוץ שלו. התמריץ עבד והציוץ שותף 3.6 מיליון פעמים.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x