$
בשולי החדשות

ההצעה של NBC למייגן מרקל: מיליוני דולרים לצדקה - תמורת עוד 2 דקות בסדרה Suits

לפי דיווחים, הרשת מעוניינת שהשחקנית האמריקאית שפרשה ממשחק לאחר נישואיה לנסיך הבריטי הארי, תשוב לדמותה של רייצ'ל זיין; הסצנה עשויה להיות מצולמת באנגליה

שירות כלכליסט 22:1910.01.19

מייגן מרקל, השחקנית האמריקאית שפרשה ממשחק לאחר נישואיה לנסיך הבריטי הארי, עשויה לשוב בכל זאת למסך ולככב פעם נוספת בסדרה Suits, בה התפרסמה.

 

לפי הדיווחים, רשת NBC יוניברסל, המשדרת את הסדרה בערוץ USA, מעוניינת שהדוכסית תשוב לדמותה של רייצ'ל זיין לפרק אחד נוסף. לפי ההצעה, מרקל תפציע להופעת אורח של 2 דקות בפרק, כאשר ברשת אף מוכנים לצלם את הסצנה באנגליה.

 

 

מייגן מרקל בסדרה Suits מייגן מרקל בסדרה Suits צילום: USA Network

 

 

כדי להקל על מרקל, רייצ'ל תהיה גם בהיריון - כמו מרקל, ותתגורר בלונדון ביחד עם בעלה בסדרה, מייק. לפי מקורות ברשת, ניתן יהיה לצלם את הסצנות "בחצי יום או אפילו פחות".

 

בתמורה להופעה הקצרצרה הזו, ב-NBC מציעים לתרום מיליוני דולרים לארגון צדקה לבחירתה. "לא סוכם על סכום סופי עדיין, אך המו"מ ייפתח בוודאי בקרוב", מסר מקור ברשת לדיילי מייל הבריטי. "אני שמעתי על סכומים הנעים בין 2 ל-6 מיליון דולר. זה נשמע הרבה, אבל מדובר באחד מתרגילי השיווק הגדולים ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה".

 

מרקל הופיעה בסדרה המצליחה בין השנים 2010-2017 ופרשה, כאמור, לאחר נישואיה. בפרק האחרון בו היא מופיעה בסדרה, גם הדמות שגילמה מתחתנת עם בחיר ליבה, מייק רוס (בגילומו של פטריק ג'יי אדמס). באותו פרק נטען גם שהזוג הצעיר מתכוון לעבור למדינה אחרת. שתי הדמויות עזבו את הסדרה לאחר מכן. הפרק שודר בבריטניה באפריל, כחודש לפני החתונה האמיתית שלה עם הארי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x