$
בשולי החדשות

מקנדל ג'נר ועד ג'יזל: 10 הדוגמניות המרוויחות בעולם לשנת 2018

מגזין פורבס מפרסם כי הדוגמניות ברשימה זו גרפו לכיסן סכום כולל של 109 מיליון דולר בשנה החולפת. מי חזרה השנה לדירוג ומי הדוגמנית הצעירה ביותר ברשימה שהרוויחה 8.5 מיליון דולר?

שירות כלכליסט 23:0224.12.18
עשר הדוגמניות המרוויחות ביותר בעולם גרפו לכיסן בשנה האחרונה סכום כולל של 109.5 מיליון דולר, כך לפי מגזין פורבס שפרסם את דירוג הדוגמניות המרוויחות השנתי שלו.

 

בדירוג השתתפו רק דוגמניות שמרוויחות את מרבית ההכנסה שלהן מעסקי הדוגמנות ולא מהשתתפות בסרטים וממקורות הכנסה אחרים. בפורבס התבססו על החוזים שלהן עם מותגי קוסמטיקה ובישום וחוזי פרסום אחרים כדי להעריך את גובה ההכנסות של כל אחת מהדוגמניות.

 

אלה 10 הדוגמניות המרוויחות ביות בעולם 

 

10. דאוצן קרוס

הדוגמנית ההולנדית שסוגרת את העשירייה עם הכנסות של 8 מיליון דולר

 

דאוצן קרוס דאוצן קרוס צילום: גטי

 

8. ג'ואן סמולס

ג'ואן סמולס מפורטו ריקו הכניסה השנה 8.5 מיליון דולר, הודות לחוזים עם אסתי לאודר ומושינו.

 

ג'ואן סמולס ג'ואן סמולס צילום: AFP

 

8. בלה חדיד

לחדיד, בת ה-22, הכנסות של 8.5 מיליון דולר והיא הדוגמנית הצעירה ביותר ברשימה. חדיד משמשת כפרזנטורית של דיור קוסמטיקס וכן של בולגארי וטאג הויר.

 

בלה חדיד בלה חדיד צילום: גטי

 

7. ג'יג'י חדיד

ג'יג'י חדיד מדורגת שביעית עם הכנסה של 9.5 מיליון דולר. היא הפרזנטורית של מותג ריבוק ויצרה קולקציות משל עצמה למייבליין, Messika ו-ווג גלאסס.

 

ג'יג'י חדיד ג'יג'י חדיד צילום: AP

 

5. קארה דלווין

הדוגמנית הבריטית הרוויחה 10 מיליון דולר השנה, חזרה לדירוג הודות לחוזים עם דאגלס קומסטיקס, רימל, מותג השעונים טאג הויר ודיור ביוטי.

 

קארה דלווין קארה דלווין צילום: AP

 

5. ג'יזל

הדוגמנית הברזילאית הרוויחה השנה 10 מיליון דולר ופרסמה ספר על חייה בשם Lessons. היא חולקת את המקום עם דלווין שהרוויחה גם 10 מיליון דולר.

 

ג'יזל ג'יזל צילום: רויטרס

 

3. כריסטי טייגן

טייגן שהשיקה בשנה החולפת קולקציית צלחות, פרסמה ספר בישול שני והגישה את תכנית הטלוויזיה ליפ סינק באטל הרוויחה 11.5 מיליון דולר.

 

כריסי טייגן כריסי טייגן צילום: AP

 

3. רוזי הנטינגטון וויטלי

הנטינגטון וויטלי חולקת הרוויחה השנה גם 11.5 מיליון דולר וחולקת את המקום עם טיגן. היא קטפה השנה קמפייני פרסום והשיקה אתר יופי משל עצמה בשם Rose Inc

 

רוזי הנטינגטון וויטלי רוזי הנטינגטון וויטלי צילום: רויטרס

 

2. קרלי קלוס

הדוגמנית האמריקאית התחתנה השנה עם ג'ושוע קושנר אחיו של חתנו של נשיא ארה"ב, ג'ארד קושנר. היא הרוויחה 13 מיליון דולר בשנת 2018 שנחשבת לשנה הטובה ביותר בקריירה שלה לאחר שחתמה על חוזים עם סוברובסקי, אדידס ואסתי לאודר.

 

קרלי קלוס קרלי קלוס צילום: גטי

 

1. קנדל ג'נר

ג'נר, אחותה של קים קרדשיאן הרוויחה בשנה האחרונה 22.5 מיליון דולר, בין השאר הודות לחוזים עם אסתי לאודר, אדידס וקלווין קליין.

 

קנדל ג'נר קנדל ג'נר צילום: גטי

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x