שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תעשייה ופיננסים

מאריוט: מאגר ההזמנות של רשת מלונות סטארווד נפרץ - מידע על 500 מיליון לקוחות נחשף

הפריצה נחשפה ב-8 בספטמבר 2018, ולאחר מכן התברר כי המערכת היתה חשופה מאז 2014; מאריוט מסרה כי לאחר איתור הפריצה נקטה את הצעדים הנדרשים על מנת להסיר את המידע החשוף ממערכות המידע שנפגעו

שירות כלכליסט 14:0830.11.18

קבוצת בתי המלון מאריוט (Marriott International ) מדווחת על פריצה למאגרי המידע של הזמנות האורחים ברשת סטארווד שבבעלותה (Starwood). בפריצה נחשף מידע של כ-500 מיליון אורחים.

 

מאריוט מסרה עוד כי לאחר איתור הפריצה נקטה את הצעדים הנדרשים על מנת להסיר את המידע החשוף ממערכות המידע שנפגעו. הפריצה נחשפה ב-8 בספטמבר 2018 ובמסגרת הטיפול המיידי שנעשה התברר כי המערכת היתה חשופה מאז 2014.

 

"אנו מצטערים מאד על האירוע שקרה. לא עמדנו בציפיות של האורחים שלנו ולא בציפיות שלנו. אנחנו עושים כל מה שניתן על מנת לתמוך באורחים שלנו ולומדים את הלקח על מנת להיות טובים יותר בהמשך", אמר מנכ"ל מאריוט ארנה סורנסון. 

 

ממצאי החקירה שביצעה הרשת גילו שמתוך 500 מיליון הלקוחות שנכללו במאגר המידע, עבור 327 מיליון לקוחות נחשף מידע על כתובת הדואר, מספרי הטלפון, מספרי הדרכון, המגדר, תאריכי ההזמנה, תאריכי ההגעה והעזיבה. עבור חלק מהלקוחות (לא נמסר מספר במקרה זה) נחשפו גם פרטי כרטיסי האשראי.

 

"היום מריוט מדגישה מחדש את המחויבות שלנו לאורחים שלנו ברחבי העולם. אנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח שהאורחים שלנו יקבלו את התשובות לשאלות על המידע האישי שלהם, עם אתר מיוחד המוקדש לנושא ועם מרכז מענה טלפוני. אנחנו גם נמשיך לתמוך במאמצים של גורמי האכיפה ולעבוד עם מומחי אבטחה על מנת להשתפר. בנוסף, אנחנו משקיעים את המשאבים הנדרשים ליציאה ממערכת המידע של סטארוורד ולשדרוג הרשת שלנו", הוסיף המנכ"ל סורנסון.

 

מלון של סטארווד בדאלאס מלון של סטארווד בדאלאס

 

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x