שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

פנסיונר פתח במאבק משפטי כדי לשנות את גילו הרשמי

אמיל ראטלבנד ההולנדי בן ה-69 רוצה לשנות את תאריך ההולדת שלו מ-11 במרץ 1949 ל-11 במרץ 1969. כדי לשפר את סיכוייו באתרי הכרויות. לטענתו ניתן לעשות זאת בדיוק כמו שאנשים משנים את המגדר שלהם. האם יש לו סיכוי?

שירות כלכליסט 19:4808.11.18
פנסיונר הולנדי פצח במאבק משפטי בדרישה לשנות את הגיל הרשמי שלו, וזאת כדי לשפר את הסיכויים שלו באתרי הכרויות.

 

אמיל ראטלבנד בן ה-69 רוצה לשנות את תאריך ההולדת שלו מה-11 במרץ, 1949 ל-11 במרץ, 1969. לטענתו ניתן לעשות זאת בדיוק כמו שאנשים משנים את המגדר שלהם. "אפשר לשנות את השם, אפשר לשנות את המגדר, מדוע אי אפשר לשנות את הגיל?" אמר לעיתון ההולנדי דה טלגרף. התביעה שלו הוגשה לבית המשפט המקומי בעיר ארנהם, הממקומת דרום מזרחית מאמסטרדם, והפסיקה בנושא אמורה להתקבל בתוך 4 שבועות. אולם, ההערכה היא כי ראטלבנד יפסיד בתביעה מכיוון שאין בהולנד מנגנון משפטי שמאפשר שינוי תאריך לידה.

 

אמיל ראטלבנד. נראה כמו בן 69 או 49? אמיל ראטלבנד. נראה כמו בן 69 או 49? צילום: youtube

 

 

אחת הטענות המרכזיות של ראטלבנד היא שהוא מופלה לרעה בשל הגיל שלו, וזה משפיע על סיכויי התעסוקה שלו וההצלחה שלו באפליקציית ההכרויות, טינדר. "כשאני בטינדר וכותב שאני בן 69, אני לא מקבל שום תגובות. אבל אם אכתוב שאני בן 49 ועם הפרצוף שלי, אני אהיה במצב מזהיר", טען. עוד הוסיף כי לפי הרופאים שלו הוא במצב גופני שמתאים לגבר בן 45, כך שהוא מתאר עצמו כ"אל צעיר".

 

הוא אפילו מוכן לוותר על דמי הפנסיה שלו אם יורשה לשנות את תאריך הלידה. במקצועו ראטלבנד הוא יזם וקואצ'ר, ואף דיבב את דמותו ושל ולדימיר טרונקוב בגרסה ההולנדית של הסרט המצוייר מכוניות 2.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x