שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חברה וסביבה

ג'נרל מוטורס מפתחת אופניים חשמליים שייכנסו לשוק בשנה הבאה

החברה מתכוונת להוציא שני דגמים חשמליים לשוק - אחד מתקפל והשני קומפקטי שיהיו "חכמים" ו"מתקשרים". החברה פנתה לציבור בבקשה למצוא שם למותג. ההצעה הזוכה תתוגמל בפרס כספי

שירות כלכליסט 13:3104.11.18

ג'נרל מוטורס הודיעה על תכניותיה להוציא שני דגמי אופניים חשמליים לשוק בשנה הבאה – אחד מתקפל ואחד קומפקטי – כחלק מניסיון של יצרנית הרכב להיכנס לתחום ההנעה החשמלית ולתחומים נוספים שמעבר לעסקיה המסורתיים, ביניהם גם פיתוח של רכבים מונעים בגז.

 

 

 

 

 

אופניים חשמליים של ג'נרל מוטורס אופניים חשמליים של ג'נרל מוטורס צילום: GM

 

ליצרנית הרכב אמנם אין עדיין פרטים רבים לחלוק עם הציבור הרחב לגבי האופניים העתידיים, אבל הנה מה שידוע: זוגות האופניים יהיו "חכמים" ו"מתקשרים" ויעוצבו בהשראת OnStar, שירותי התקשורת, הביטחון ושירותי החירום של החברה, שזמינים היום למנויים. ידוע גם שהאופניים יצוידו במאפייני בטיחות כמו אורות לד קדמיים ואחוריים נטענים, ושההנעה החשמלית שלהן עוצבה ע"י מהנדסי GM. "אנחנו יודעים שאנשים שגרים באזורים אורבניים, זקוקים לאפשרויות תחבורה שונות ואמצעי תחבורה שונים כאשר הם מתנהלים ביום יום שלהם. אנחנו יודעים גם שבעיית הצפיפות בערים הולכת וגדלה ושאופניים חשמליים יכולים להיות אחד הפתרונות לכך," כך אמרה האנה פאריש, מנהלת תחום פתרונות התחבורה האורבניים של ג'נרל מוטורס.

 

אופניים קומפקטיים אופניים קומפקטיים צילום: GM

 

 

לעת עתה, נראה שג'נרל מוטורס עסוקה בעיקר במציאת שם לאופניים החשמליים, והיא פנתה לעזרת הציבור לשם כך. החברה השיקה קמפיין למציאת שם למותג כחלק מהודעתה על פיתוח האופניים החדשים. מי שרוצה להציע שם יכול להיכנס ל-www.eBikeBrandChallenge.com ולנסות את מזלו. מי שהצעתו תתקבל יזכה ב-10,000דולר, כאשר 9 השמות הנוספים שייכנסו לרשימת עשרת המועמדים הסופיים יקבלו 1,000 דולר כל אחד. את ההצעות ניתן להגיש עד ה-26 בנובמבר, והשמות הזוכים יוכרזו ב-31 בינואר 2019.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x