$
בשולי החדשות

האפינגטון למאסק: "אתה צריך לישון יותר". מאסק ב-2:30 בלילה: "זה בלתי אפשרי"

לאחר שמנכ"ל טסלה חשף בראיון לניו יורק טיימס כי הוא עובד 120 שעות בשבוע, פנתה אליו מכרתו העיתונאית אריאנה האפינגטון בציוץ בטוויטר ויעצה לו להיטען מחדש - למען עצמו ולמען החברה. מאסק ענה לה באמצע הלילה ביום ראשון כי הוא סיים משמרת במפעל זה עתה וכי "אין לו ברירה אחרת"

שירות כלכליסט 17:5820.08.18

אחרי עוד שבוע דרמטי בשביל אלון מאסק, בו הוא חשף את צפונות נפשו בראיון חושפני במיוחד לניו יורק טיימס, מכרתו אריאנה האפינגטון ניצלה את ההזדמנות לתת למנכ"ל טסלה עצה משלה. מאסק התלונן על שהוא עובד 120 שעות בשבוע כחלק מלו"ז העבודה "המייסר" שלו ב-2018, אשר גובה מחיר מבריאותו הנפשית והפיזית.

 

עצתה של האפינגטון הייתה פשוטה: תישן יותר. במכתב פתוח באתר האינטרנט הגלובלי שלה, הסבירה האפינגטון שבני אדם, בדיוק כמו המכוניות החשמליות של מאסק, צריכים זמן להיטען מחדש. "טסלה היא חברה מהפכנית כיוון שהיא עסוקה ביעילות בה אנו מנצלים את האנרגיה שלנו, אשר צופנת בחובה את האפשרות לשנות את העולם", היא כתבה, והוסיפה: "אתה מציג למעשה דרך ארכאית, אנטי-מדעית, ומאוד לא יעילה לשימוש באנרגיה האנושית".

 

האפינגטון צייצה את הדברים ביום שישי, ובאופן שאולי מדגים את הנקודה שלה בצורה המפלילה ביותר, מאסק ענה לה בשעה 2:30 ביום ראשון לפנות בוקר, מעט לאחר שסיים עוד משמרת במפעל של טסלה.

 

 

 

"פורד וטסלה הן שתי יצרניות הרכב האמריקניות היחידות שלא הגיעו לפשיטת רגל", הוא צייץ. "הרגע חזרתי הבייתה מהמפעל. את חושבת שיש לי ברירה. אבל אין לי".

  

מימין: אריאנה הפינגטון ואלון מאסק מימין: אריאנה הפינגטון ואלון מאסק צילום: רויטרס

 

מאסק אמר לטיימס שהוא עמד פעמים רבות בפני הברירה שבין חוסר שינה לנטילת אמביאן, סם שמשמש כטיפול זמני לבעיות שינה. פעילותו הקדחתנית בטוויטר בשעות הלילה המאוחרות גם גרמו לדאגה בדירקטוריון של טסלה, כך דיווח הטיימס.

 

 

 

לפי הדיווחים החברה נמצאת כעת בחיפושים אחר סגן למאסק, כדי להקל את עומס העבודה שלו.

 

מאסק אמר שטסלה ניגשה בעניין למנהלת התפעול של פייסבוק, שריל סנדברג, אך היא לכאורה סירבה להצעה בהינתן העובדה שהיא עדיין עובדת בפייסבוק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x