$
תעשייה ופיננסים

מקדונלד'ס: כך תזכו בארוחה חינם לכל החיים וכיסוי מוזהב לטלפון

הרשת מקיימת החודש בארה"ב הגרלה בין הלקוחות שמזמינים דרך אפליקציית Mobile Order & pay. הזוכה יקבל 2 ארוחות חינם בשבוע למשך 50 שנה. שווי הפרס: כ-52 אלף דולר

שירות כלכליסט 19:0112.08.18

תחרות חדשה במקדונלד'ס: הזוכה ייהנה מארוחות חינם לכל חייו.

 

 

 

במסגרת התחרות, שנועדה לעודד את השימוש באפליקציית ההזמנות של ענקית המזון המהיר, הזוכה יקבל "כרטיס זהב" (McGold Card) שמעניק לו 2 ארוחות חינם בשבוע למשך 50 שנה.

 

על פי תקנון התחרות, שווי הפרס מוערך ב-52,350 דולר. כדי להשתתף בהגרלה כל שצריך לעשות הוא להזמין דרך האפליקציה - Mobile Order & pay בין התאריכים 10 ל-24 באוגוסט. ניתן להזמין עד פעם אחת ביום. ההגרלה בה יוכרז הזוכה תתקיים ב-24 באוגוסט.

 

 

כיסוי טלפון מוזהב לזוכה כיסוי טלפון מוזהב לזוכה צילום: Mcdonald's

 

ארוחה במקדונלד'ס ארוחה במקדונלד'ס

 

 

על אף הפרס המפתה, המומחים לאסטרטגיה לא בטוחים אם זו הדרך הטובה ביותר לעודד שימוש באתר החברה. "זה יעלה להם פחות ממסיבת חג מולד לעובדים", אמר ל-CNBC רוב פרנקל, מומחה לאסטרטגיית שיווק מותגים מלוס אנג'לס. "אבל אני לא חושב שהתחרות הזו

תצליח לעודד שימוש באפליקציה. יש הרי סיכוי גבוה בהרבה לזכות בלוטו מאשר לנצח בתחרות מסוג זה". עוד הוסיף כי ההחלטה לבחור בזוכה אחד בלבד גורמת למקדונלד'ס להיראות "קמצנית במיוחד וזולה". זאת על אף שמקדונלד'ס תחלק לזוכה גם כיסוי לטלפון הנייד בציפוי זהב.

 

"האפליקציה הזו היא אחת מהדרכים הרבות שבהן אנחנו מגבירים את הנוחות והערך ללקוחות שלנו", מסר חסים אמין, ראש מחלקת הדיגיטל של מקדונלד'ס בארה"ב. עם זאת, החברה לא חשפה מה הסיכויים לזכות בתחרות מסוג זה.

 

מקדונלד'ס אינה רשת המזון הראשונה שמציעה ארוחות חינם לכל החיים. כך למשל, סטארבקס השיקה תחרות דומה שהסתיימה בינואר ו-5 לקוחות מאושרים זכו באפשרות לקבל בחינם שתייה או אוכל פעם ביום במשך 30 שנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x