$
תעשייה ופיננסים

זה אמיתי: ביונסה וג'יי זי כבר שווים 1.3 מיליארד דולר

לפי נתוני "פורבס", הזמרת שווה 355 מיליון דולר, והראפר - 900 מיליון; כיצד הם צברו את הונם?

שירות כלכליסט 22:3512.07.18

בדרנים נוטים בדרך כלל להגזמה, במיוחד כשמדובר בהיקף עושרם, אבל הזוג הראשון של עולם המוסיקה ביונסה וג'יי זי כבר שווה ביחד, באמת,  1.255 מיליארד דולר. כך עולה מנתוני "פורבס". 

 

 

דוגמה להפרזה הוא הראפר האמריקאי ויז קאליפה (Wiz Khalifa) שאמר בראיון ל"פורבס" שהוא עומד להרוויח 100 מיליון דולר בשנה שבה נאמרו הדברים (והרוויח בסוף 9 מיליון דולר). ראפר אמריקאי אחר, ריק רוס, ששווה היום כ-100 מיליון דולר, קרא לאלבומו מ-2014 Hood Billionaire (בתרגום חופשי: "מיליארדר שכונתי").

 

"נכדי הנכדים שלי כבר עשירים", שרה ביונסה ב-Boss, השיר השלישי באלבומה החדש Everything With Love אותו הוציאה עם בעלה ג'יי זי. "זה הרבה ילדים כהי עור שייכנסו לרשימה של פורבס".

 

 

ביונסה וג'יי זי. גם הנינים יהיו מסודרים כלכלית ביונסה וג'יי זי. גם הנינים יהיו מסודרים כלכלית צילום: גטי אימג'ס

 

צאצאיהם של ביונסה וג'יי זי אכן יהיו עשירים: זוג המוזיקאים כבר שווה כאמור על פי ההערכות 1.255 מיליארד דולר - ביונסה עם 355 מיליון דולר וג'יי זי עם 900 מיליון. 

 

שני הסופר-סטארים בנו את הונם בדרכים שונות. ביונסה, בדרך כלל, מוכרת יותר אלבומים ומושכת קהלים גדולים יותר מבעלה, מה שמאפשר לה להתקרב לרווח של 100 מיליון דולר בשנה לפני מס. ג'יי זי לעומת זאת בנה את האימפריה שלו באמצעות פתיחת חברה משלו וקניית מניות מחברות של אחרים; לפני שנתיים 

שילם 56 מיליון דולר על שירות הסטרימינג Tidal שמוערך ב-600 מיליון דולר.

 

הזוג המלכותי של המוזיקה מפגין סינרגיה מעוררת התפעלות. ביונסה, שמחזיקה בנתח מ-Tidal, הפכה את אלבומה האייקוני "למונייד" לזמין רק בשירות הסטרימינג הזה, וג'יי זי עשה אותו דבר עם אלבומו מהשנה שעברה, 4:44. הזוג חזר על האסטרטגיה הזאת גם עם Everything With Love שיצא לאור מוקדם יותר הקיץ, על מנת לעודד את מעריציהם להשתמש בשירות.

 

אולי כדי להיטיב עוד עם ילדיהם, ונכדי-נכדיהם, הזוג מופיע הרבה הקיץ, במקום לצאת לנפוש. סיבוב ההופעות האחרון שלהם, On The Run II, צפוי לגרוף כ-200 מיליון דולר, לאורך 48 ההופעות המתוכננות בו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x