$
תעשייה ופיננסים

עוד מבוכה לטסלה: נשרפה המכונית של בעלה של השחקנית מ"הבית הלבן"

רכבו של הבמאי הבריטי מייקל מוריס, בעלה של השחקנית מרי מקורמק, עלה אתמול באש במה שנראה כמו תקלה במצבר. הרכב לא היה ככל הנראה במצב של טייס אוטומטי

שירות כלכליסט 11:2617.06.18

עוד אירוע מביך ליצרנית הרכבים החשמליים טסלה, והפעם בקליפורניה. רכבו של הבמאי הבריטי מייקל מוריס, בעלה של השחקנית מרי מקורמק, עלה אתמול באש במה שנראה כמו תקלה במצבר של המכונית. על כך דיווח "הגרדיאן" הבריטי. לא היו נפגעים.

 

 

  

מקורמק, שכיכבה בין השאר בסדרה "הבית הלבן" בתור קייט הרפר, צייצה בחשבון הטוויטר שלה: "זה מה שקרה לבעלי ולרכב שלו היום. ככה פתאום, לא הייתה שום תאונה. תודה לאל ששלוש הבנות הקטנות שלי לא היו איתו ברכב".

  

מכונית הטסלה שנשרפה מכונית הטסלה שנשרפה צלום: טוויטר

 

מוריס, במאי לשעבר בתיאטרון הבריטי אולד ויק ויוצר הסדרות "13 סיבות למה", קינגדום ובלאדליין, נחלץ מהרכב.

 

לטענת מקורמק הרכב לא היה במצב של טייס אוטומטי אלא פשוט "טסלה רגילה". הרשויות הזעיקו את מכבי האש שהשתלטו במהירות על הלהבות.

 

טסלה אמרה כי התאונה היא "מקרה בלתי רגיל באופן חריג" וציינה כי תחקור את האירוע.

 

בחודש מאי מכונית טסלה מודל S עלתה באש כשהתנגשה בקיר בטון בפלורידה ושני נערים נהרגו. מחקירה ראשונית עלה כי גורם משמעותי לתאונה היה כנראה מהירות הנהיגה.

 

בחודש מרץ השנה מכונית טלסה (מודל X) הייתה מעורבת בתאונה קטלנית בקליפורניה, כשהיתה במצב הטייס האוטומטי שלה. בתאונה שאירעה ליד מאונטיין-וויו, היו מעורבים שני כלי רכב נוספים, והיא עיכבה את התנועה במשך שעות. נהג הטסלה בן ה-38 מת מפצעיו בבית החולים מעט לאחר התאונה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x