$
חברה וסביבה

צפו: כך נראית נסיעה במנהרה הראשונה של הרכבת האולטרה-מהירה של אילון מאסק

בפוסט שפרסם אילון מאסק באינסטגרם הוא מציג את המנהרה הראשונה בלוס אנג'לס של חברת Boring, שבה אמורה לנוע הרכבת האולטרה-מהירה שלו במהירות של יותר מ-900 קמ"ש. מאסק מזמין את הציבור לנסוע ברכבת חינם "בתוך כמה חודשים"

שירות כלכליסט 20:1512.05.18

אילון מאסק הודיע בציוץ שפרסם באינסטגרם כי המנהרה הראשונה של הרכבת האולטרה-מהירה שלו מתחת ללוס אנג'לס כמעט הושלמה וכי הוא מצפה להציע נסיעות חינמיות לציבור "בתוך כמה חודשים" במסגרת מה שהוא מגדיר כ"מסע לעתיד פנטסטי".

 

 

 

המנהרה היא חלק ממערכת הסעת ההמונים השאפתנית שמתכננת חברת בורינג (Boring) של מאסק. מערכת זו אמורה לשנע נוסעים במהירות אדירה של למעלה מ-900 קמ"ש. פרט להולכי רגל, עתידות לשהות בקפסולות גם מכוניות, שיירדו למערכת התת-קרקעית באמצעות מעליות מיוחדות שייבנו.

 

 

 

 

 

בציוץ שפרסם ביום חמישי מאסק, מנכ"ל טסלה ו-SpaceX,  הוא הציג סרטון שבו נראית נסיעה במנהרה מעיני הנוסעים והודה לתומכיו בפרויקטים. "תודה ענקית לכל מי שעזר עם הפרויקט הזה. תמיכה משמעותית מהציבור, מהפקידים הנבחרים ומהרגולטורים קריטיים להצלחה", הוא כתב בפוסט.

 

בחודש שעבר מסרו חברים בוועדת העבודות הציבוריות של מועצת העיר של לוס אנג'לס סיטי כי הם מעוניינים לאשר כל הצעה שיכולה לעזור לפתור את בעיית פקקי התנועה הקשה שממנה סובלת העיר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x