$
חברה וסביבה

עורכי דינו של טראמפ תובעים 20 מיליון דולר מכוכבת פורנו

טוענים ששילמו לסטורמי דניאלס 130 אלף דולר כדי שלא תספר על רומן שלטענתה ניהלה עם טראמפ ב-2006 - ושהיא הפרה את ההסכם ב-20 הזדמנויות לפחות. נשיא ארה"ב "מכחיש בכל תוקף" קיומו של רומן כזה

שירות כלכליסט 13:4917.03.18

עורכי הדין של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ מגישים תביעת נזיקין בסך 20 מיליון דולר נגד כוכבת הפורנו סטורמי דניאלס. לטענתם היא הפרה - ב-20 הזדמנויות לפחות - הסכם חשאיות שנחתם לפני בחירות 2016.

 

השחקנית טוענת מצידה שהיה לה רומן עם טראמפ שהחל ב-2006 ונמשך מספר חודשים. עורך דינו של הנשיא, מייקל כהן, טען שהוא שילם מכיסו 130 אלף דולר כדי שהשחקנית לא תספר על כך - אך אמר שלא טראמפ ולא החברה שלו היו חלק מהעברת הכסף. זו הפעם הראשונה שהנשיא טראמפ הופך למעורב ישיר במקרה, בעודו "מכחיש בכל תוקף" את הרומן. בתביעה שהגישו עורכי הדין של טראמפ, הם מבקשים גם להעביר את המשפט לבית משפט פדרלי.

 

סטורמי דניאלס. לטענתה ניהלה רומן עם טראמפ ב-2006 סטורמי דניאלס. לטענתה ניהלה רומן עם טראמפ ב-2006 צילום: גטי אימג'ס

 

 

בקשה דומה הוגשה על ידי עורך דין אחר של טראמפ, צ'רלס הרדר - שזכה לפרסום בעקבות טיפולו בתיק קלטת הסקס של האלק הוגן נגד גוקר (Gawker), ובכך שייצג את מלניה טראמפ בתביעה שהגישה נגד הדיילי מייל. בבקשה זו נאמר: "מר טראמפ מתכוון לעמוד על זכויותיו במלואן כפי שמותר על ידי החוק".

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ. מכחיש בתוקף שניהל רומן עם דניאלס נשיא ארה"ב דונלד טראמפ. מכחיש בתוקף שניהל רומן עם דניאלס צילום: גטי אימג'ס

 

 

עורך הדין של סטורמי דניאלס, ששמה האמיתי הוא סטפני קליפורד, הגיש החודש תביעה שמטרתה לבטל את הסכם החשאיות. עורך הדין, מייקל אבנטי, אמר שהגשת התביעה על ידי חברת עורכי הדין שמייצגת את הנשיא היא "חסרת תקדים" ואינה יותר מ"טקטיקת הפחדה נוספת" נגד מרשתו. עורך הדין של קליפורד אמר שהניסיון להעביר את הטיפול במקרה לבית משפט פדרלי מטרתו שהמשפט יתנהל מאחרי דלתיים סגורות.  

  

קליפורד טוענת שהסכם החשאיות אינו תקף כיוון שטראמפ לא חתם עליו. היא טענה לראשונה שהייתה לה מערכת יחסים עם טראמפ בראיון שנתנה ב-2011 למגזין InTouch. הסיפור חזר לדיון הציבורי מוקדם יותר השנה לאחר שעלו דיווחים שהיא קיבלה תשלום כדי שלא תחשוף במהלך קמפיין הבחירות של 2016 את הרומן שהיה לה לכאורה עם הנשיא.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x