שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

ניצחה בתביעה: הזוכה הגדולה בלוטו האמריקאי תקבל את הפרס ותישאר אנונימית‎

האישה שזכתה בהגרלת הפאוארבול החמישית בגודלה בארה"ב בתחילת ינואר ניצחה בתביעה וקיבלה לידיה בשבוע שעבר את כספי הפרס בסך 264 מיליון דולר

שירות כלכליסט 13:4313.03.18

אישה שתבעה את ועדת הלוטו של מדינת ניו המפשיר כדי שתוכל לאסוף את כספי הזכייה בלוטו בסך 559.7 מיליון דולר מבלי לפרסם את שמה, ניצחה בתביעה וביום רביעי האחרון אספה את הפרס.

 

האישה זכתה בהגרלת הפאוארבול החמישית בגודלה בארה"ב בתחילת ינואר, אז החלה את התביעה הארוכה לאחר שחתמה על הכרטיס בשמה, מה שעל פי החוק, הופך את הזכייה לעניין ציבורי.

 

טפסי הגרלת הלוטו בארה"ב (ארכיון) טפסי הגרלת הלוטו בארה"ב (ארכיון) צילום: אי פי איי

 

 

עורך דינה של הזוכה, וויליאם שאהין, אמר בהצהרה כי הוא אוסף את כספי הזכייה בשם קרן Good Karma Family 2018 Nominee Trust, שהקימה הזוכה כדי לשמש כמנגנון משפטי לקבלת כספי הזכייה. היות שהחליטה לאסוף את הזכייה בתשלום אחד, קיבלה לידיה 264 מיליון דולר מתוך הפרס.

 

במסמכי בית המשפט אמר שאהין, תובע פדראלי לשעבר הנשוי למושלת ניו המפשיר ג'ין שאהין, כי ביקש מהשופט לאפשר לזוכה לתקן את הפרטים על הכרטיס הזוכה שלה כך שיצוין עליו רק שם הקרן. הוא טען שלו הייתה מקימה את הקרן לפני שחתמה על הכרטיס, הייתה יכולה לאסוף את הכסף באנונימיות.

 

"אנו מבינים שהזכייה יצרה עניין ציבורי עצום אולם מקווים כי אתם יכולים להכיר ברצונה של הלקוחה שלנו לשמור על חיים נורמטיביים באמצעות שמירה על עיילום שם", אמר שאהין בהצהרה.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x