$
חברה וסביבה

מומבאי היא שיאנית השכר עבור מהגרי עבודה מיומנים

בסקר של בנק HSBC דורגו ברלין, מדריד ומלבורן מתחת לממוצע השכר. סן פרנסיסקו מובילה ברשימת הערים הטובות ביותר להזנקת הקריירה

שירות כלכליסט 20:1626.02.18

מהגרי עבודה מיומנים במומבאי הם בעלי המשכורות הגבוהות בעולם מבין העובדים שעשו רילוקשיין. כך על פי סקר של הבנק הבריטי HSBC שתוצאותיו דווחו בסוכנות הידיעות בלומברג.

 

 

 

ממוצע השכר העולמי בקרב עובדים אלה עומד על כ־100 אלף דולר בשנה, אך בעיר המאוכלסת ביותר בהודו מדווחים על שכר ממוצע של למעלה מ־217 אלף דולר בשנה עבור מהגרי העבודה המיומנים.

 

 

 

הסקר נערך בקרב כ־28 אלף עובדים שעשו רילוקשיין למקומות שונים בעולם. מומבאי עקפה את סן פרנסיסקו, והיא אחת מארבע הערים באסיה המדורגות בעשיריה הפותחת - לצד הונג קונג, שנגחאי וג'קרטה בירת אינדונזיה.

 

21 מדינות דורגו מתחת לממוצע, ביניהן ברלין, מדריד ומלבורן. העיר הכי פחות אטרקטיבית למהגרי עבודה מיומנים היא אדינבורו, סקוטלנד, שם עומד השכר הממוצע על 56 אלף דולר בשנה.

 

"במומבאי נמצאים הכי הרבה מהגרי עבודה שנשלחים על ידי המעסיקים שלהם, והרבה פעמים הם נהנים מחבילת הטבות מטעם המעסיק", הסביר דין בלקברן, דובר מטעם HSBC העומד בראש המחלקה המתמחה במהגרי עבודה מיומנים. כהסבר אפשרי נוסף לשכר הגבוה ציין בלקברן את הנתח המשמעותי של מהנדסים גרמנים בקרב מהגרי העבודה במומבאי.

 

 

 

דירוג נוסף של HSBC שהתפרסם בעקבות הסקר חשף את הערים הטובות ביותר לקידום הקריירה. "מרכזי הטכנולוגיה והפיננסים בארה"ב ובבריטניה הם האטרקטיביים ביותר עבור מהגרים שאפתניים הלהוטים לדחוף את הקריירה שלהם לשלב הבא", אמר בלקברן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x