• תפריט
תעשייה ופיננסים

רשת KFC סגרה סניפים בבריטניה בגלל מחסור בעופות

"העוף חצה את הכביש, אך לא למסעדות שלנו", צייצה הרשת בטוויטר. "הכנסנו חברת משלוחים חדשה, DHL, אבל יש להם 'כאבי גדילה'. להוציא עופות טריים ל-900 מסעדות ברחבי המדינה זה די מורכב"

שירות כלכליסט 13:4419.02.18

רשת המזון המהיר KFC - קנטאקי פרייד צ'יקן - נאלצה לסגור השבוע כמה סניפים בבריטניה, לאחר שאזלו העופות – כך מדווחת רשת בי.בי.סי.

 

הרשת מפעילה כ-900 סניפים בבריטניה, כאשר יותר מ-80% מנוהלים בידי זכיינים. סגירות של סניפים דווחו השבוע במספר אזורים ברחבי הממלכה, כולל לונדון. בעיות האספקה התעוררו בעקבות קשיים מול חברת השילוח DHL שהחלה לעבוד באחרונה עם הרשת.

 

סניף של KFC בבריטניה סניף של KFC בבריטניה צילום: שאטרסטוק

 

 

עד ליום שלישי שעבר, קנטאקי פרייד צ'יקן עבדה עם חברת ההפצה בידווסט, הנמצאת בבעלות דרום אפריקאית, והמתארת את עצמה כ"ספקית מובילה של פתרונות אספקה ולוגיסטיקה בסקטור המסעדות והאירוח בבריטניה".

 

אבל לאחר שהחליפה חברת שילוח, החל להירשם מחסור בעופות בסניפים. "העוף חצה את הכביש, אך לא למסעדות שלנו", צייצה הרשת בטוויטר. "הכנסנו חברת משלוחים חדשה, אבל יש להם 'כאבי גדילה'. להוציא עופות טריים ל-900 מסעדות ברחבי המדינה זה די מורכב", מסרה הרשת, והתנצלה בפני לקוחותיה על אי הנעימות.

 

עוד מסרה KFC, כי אין בכוונתה להתפשר על איכות. משום כך, סניפים מסוימים נאלצו להיסגר לפעילות בעוד אחרים מציעים מגוון מצומצם של פריטים או שעות פעילות מקוצרות.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x