$
בשולי החדשות

מלון בבוסטון מציע דיל מיוחד לחורף: מחיר החדר ייקבע בהתאם לטמפרטורה בחוץ

מלון "קולונד" בעיר הקפואה מציע ללקוחותיו מבצע במסגרתו ככל שהמעלות יצנחו המחיר ללילה יהיה זול יותר. על הלילה השני יגבה המלון מחיר רגיל

שירות כלכליסט 13:4216.01.18

אין דבר קסום כמו פתיתי שלג עדינים הנוחתים ברכות באוויר החורף הצלול. אבל כשהטמפרטורות נמוכות מידי ומתלוות אליהן רוחות עזות – הדבר מעיב על הקסם.

אולם, בית מלון בבוסטון מצא דרך להפוך את מזג האוויר למבצע אטרקטיבי ולהציע ללקוחות לבוא ולהתפנק בלילות הקרים.

 

מלון "קולונד" הודיע כי הוא משיק מבצע ובו מחירי החדרים בלילות שישי יותאם לטמפרטורה בחוץ. לדוגמא, אם הטמפרטורה בבוסטון עומדת היום על 19 מעלות פרנהייט (מינוס 7 מעלות צלזיוס), מחיר החדר יעמוד על 19 דולר. המבצע ימשיך עד ל-8 באפריל. היות שהחורפים בבוסטון לא בדיוק חמימים, בלשון המעטה, הרי שיש סיכוי רב כי הטמפרטורות בחוץ יהיו פחות מעשר מעלות פרנהייט, מה שאומר שאורחים יזכו לשלם פחות מ-10 דולר לשהייה במלון יוקרה.

 

המבצע "פרוסטי פריידייז" (ימי שישי הקפואים) הוא למעשה חבילה לשני לילות. הקריאה הרשמית של המכון המטרולוגי האמריקאי לטמפרטורה בחמש אחה"צ בימי שישי תקבע את המחיר לשהייה בליל שישי ואילו הלילה השני הוא במחיר מבצע של 289 דולר בלבד. המבצע כולל כרטיסי כניסה לסיור באתרי העיר או להחלקה על קרח כולל נעלי החלקה.

 

 

מלון קולונייד בבוסטון. הטמפרטורה צונחת? תשלמו פחות מלון קולונייד בבוסטון. הטמפרטורה צונחת? תשלמו פחות צילום: Colonnade Hotel

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x