$
בחירות בארה"ב 2016

דיווח: עורך הדין של טראמפ העביר 130 אלף דולר כדי להשתיק כוכבת פורנו

על פי הוול סטריט ג'ורנל, התשלום הועבר חודש לפני הבחירות כדי למנוע מ"סטורמי דניאלס" לחשוף מפגש מיני שאירע בינה ובין טראמפ זמן קצר לאחר שנשא לאישה את מלניה

שירות כלכליסט 09:4613.01.18

עורך דין מטעם הנשיא דונלד טראמפ העביר תשלום של 130 אלף דולר לכוכבת סרטי מבוגרים לשעבר חודש לפני בחירות 2016, זאת כחלק מהסכם שמונע ממנה לדון בפומבי במפגש מיני כביכול בינה ובין טראמפ.  

 

מייקל כהן, ששימש לאורך עשור כפרקליטו של טראמפ, העביר את התשלום לסטפני קליפורד באוקטובר 2016 לאחר שעורך הדין שלה קיים איתו מו"מ בנושא. קליפורד, ששם הבמה שלה הוא סטורמי דניאלס, טענה שהמפגש שלה עם טראמפ אירע לאחר שנפגשו ביולי 2006 בטורניר גולף למפורסמים בחוף אגם טאהו, זאת לאחר שטראמפ נשא את מלניה לאישה ב-2005. 

 

הנשיא טראמפ ורעייתו מלניה הנשיא טראמפ ורעייתו מלניה צילום: אי פי איי

 

בטראמפ הוטחו במהלך הקמפיין האשמות נוספות בדבר התנהגות לא ראויה עם נשים, והוא הכחיש אותן במרץ. קליפורד לא טענה כי המגע המיני בין הצדדים בוצע שלא בהסכמה.

 

"אלה דיווחים ישנים וממוחזרים, אשר פורסמו והוכחשו עוד לפני הבחירות", אמר פקיד בכיר בבית הלבן. אותו פקיד סירב לענות לשאלות לגבי ההסכם שנחתם עם קליפורד. לא ידוע אם טראמפ היה מודע להסכם כלשהו או תשלום שקשור לקליפורד.

 

בהצהרה שנתן ל"וול סטריט ג'ורנל" לא התייחס עו"ד כהן לתשלום, אך אמר בקשר למפגש המיני לכאורה ש"הנשיא טראמפ מכחיש שוב שדבר כזה אירע, כפי שעשתה גם גברת דניאלס". הוא הוסיף ש"זוהי הפעם השנייה שאתם מעלים האשמות לא מציאותיות נגד מרשי. אתם עוסקים בסיפור השקרי הזה כבר יותר משנה, סיפור שהוכחש בעקביות ע"י כל הצדדים המעורבים בו כבר מאז 2011".

 

ה"וול סטריט ג'ורנל" פרסם בעבר כי קליפורד בת ה-38 דנה בסתיו 2016 עם קברניטי רשת ABC על הופעה בתכנית הבוקר Good Morning America כדי לדון בנושא.

 

באותו מאמר דווח שהחברה שברשותה הצהובון National Enquirer הסכימה לשלם 150 אלף דולר לדוגמנית פלייבוי לשעבר שלושה חודשים לפני הבחירות כדי לפרסם את סיפור הרומן שלה עם המועמד הרפובליקני שהתרחש עשור קודם לכן. הסיפור לא פורסם לבסוף.

 

מר כהן שלח גם הודעת אימייל שכותרתה "לכל מאן דהוא" וחתומה ע"י סטורמי דניאלס, ובה הכחשה על התרחשות "כל מפגש רומנטי או מיני" עם טראמפ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x