$
חברה וסביבה

טראמפ מגיב לספר השערוריות: "אני גאון ושפוי"

נשיא ארה"ב מגיב לסערת הספר "אש וזעם" בציוץ יוצא דופן אפילו עבורו. "במהלך כל חיי שני נכסיי הגדולים היו יציבות נפשית ושאני מאוד חכם", כתב. "הניצחון בבחירות הראה - אני גאון ושפוי". והחשיפות נמשכות: בניו של טראמפ מכונים מאחורי גבם עודאי וקוסאי

ynet 16:1006.01.18
נשיא ארצות הברית לא שמע כנראה על הביטוי "אין הנחתום מעיד על עיסתו". בציוץ יוצא דופן אפילו עבורו, כתב נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ כי הוא "גאון ושפוי". זאת, בתגובה לחשיפות הרבות מתוך הבית הלבן, שפורטו בספר "אש וזעם" ונחשפות בימים האחרונים.  

 

"אחרי שהמזימה הרוסית, לאחר שנה של בדיקה מקיפה, התבררה כתרמית מוחלטת של העם האמריקני - הדמוקרטים והפודלים שלהם, כלי התקשורת, צועקים אי שפיות ואינטליגנציה", צייץ היום (שבת) טראמפ. "למעשה, במהלך כל חיי, שני הנכסים הגדולים שלי הם יציבות נפשית ושאני מאוד חכם. הילרי קלינטון המושחתת שיחקה על הקלפים האלה וכמו שכל אחד יודע, זה עלה באש. הפכתי מאיש עסקים מאוד מצליח לכוכב טלוויזיה גדול ולנשיא ארצות הברית (בניסיון הראשון שלי). אני חושב שזה נחשב לא חכם, אלא גאון - וגאון שפוי".  

 

 

 

בינתיים, נמשכות החשיפות מהספר, שיצא היום לאור. לפי הסופר מייקל וולף, בניו של טראמפ - דון ג'וניור ואריק - מכונים מאחורי גבם עודאי וקוסאי, כשם בניו של סדאם חוסיין. וולף לא ציין מה הסיבה שהובילה את המקורבים לטראמפ לכנות כך את ילדי הנשיא.  

 

לפי הספר, לפני שטראמפ מינה את בכיר הצבא לשעבר ה.ר. מקמאסטר ליועץ לביטחון לאומי, מקמאסטר הרצה לו על אסטרטגיה עולמית. "הבחור הזה משעמם לי את התחת", אמר טראמפ כשמקמאסטר עזב, לפי הספר. לאחר מכן מקמאסטר חזר בחליפה רחבה. "הוא נראה כמו מוכר בירה", תיאר אותו טראמפ. הנשיא אמר כי החליט למנות את מקמאסטר, אבל הבהיר כי אינו רוצה פגישה נוספת עמו.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x