• תפריט
חברה וסביבה

גם העורך הראשי של נשיונל אינקווייר מואשם בהטרדה מינית של עובדות

על פי העובדים, דילן האוורד נהג לדבר בפתיחות על יחסיו המיניים, שוחח על חיי המין של עובדות העיתון ואילץ עובדות לצפות או להאזין לתכנים פורנוגרפיים

שירות כלכליסט 13:2206.12.17

העורך הראשי של הנשיונל אינוקווייר, "יו אס וויקלי" וכתבי עת רכילותיים מובילים נוספים, תיאר בפתיחות את יחסיו המיניים לקולגות במערכת העיתון, שוחח על חיי המין של עובדות העיתון ואילץ עובדות לצפות או להאזין לתכנים פורנוגרפיים. כך סיפרו עובדים לשעבר בעיתון לסוכנות AP.

 

 

 

התנהגותו של דילן האוורד, העומד בראש מחלקת התוכן של "אמריקה מדיה", התרחשה בזמן שעמד בראש משרדי החברה בלוס אנג'לס. כך טוענים נשים וגברים שעבדו עמו במשרד. הכינוי שבו כינה עצמו שם היה "דילדו", אמרו העובדים. התנהגותו הביאה לחקירה פנימית ב-2012 דרך יועץ חיצוני ועובדים לשעבר אמרו כי עזב את המשרדים בלוס אנג'לס לאחר החקירה.

 

דילן הווארד דילן הווארד צילום: twitter

 

 

האוורד פרש לאחר פרסום הדו"ח אולם שנה לאחר מכן גויס שוב בידי החברה למשרדיה המרכזיים של החברה בניו יורק. לא ברור אם הוא הוענש בשל ההאשמות על התנהגותו ולא ידוע ל-AP על האשמות נוספות לגבי הטרדות מיניות שלו מאז גויס שוב.

 

רבים מעובדיו לשעבר של העיתון אמרו כי החליטו להעיד על התנהגותו הפסולה של הווארד לאחר שקראו בעיתונים כי סייע למפיק הרווי ויינשטיין להטיל ספק באישומי ההטרדה מינית שבה הואשם הבימאי. בין השאר שכר בלש פרטי כדי לחשוף חומר מביש נגד השחקנית שהאשימה את ויינשטיין באונס.

 

אתמול (שלישי) אישר עורך דין מטעם "אמריקה מדיה" כי אכן נשכר חוקר חיצוני לבדוק את טענותיהם של שניים מהעובדים נגד האוורד. הוא טען כי החקירות לא מצאו התנהגות פסולה. "נמצא כי היו מה שאפשר לכנות התלוצצויות מחוץ למשרד אולם הם מעולם לא הגיעו לכדי הטרדה מינית המחייבת פיטורין", נאמר בהודעה.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x