$
בשולי החדשות

הפרזנטור החדש של מרקס אנד ספנסר: הדב פדינגטון

גיבור הילדים המצוייר יפרסם את רשת בתי הכלבו הבריטית לקראת חג המולד. הקמפיין יושק ביום שבו ייצא הסרט "פדינגטון 2" לאקרנים

שירות כלכליסט 20:0729.10.17

רשת בתי הכלבו הבריטית מרקס אנד ספנסר הודיעה כי בחרה בדב פדינגטון כפרזנטור לעונת הקניות של חג המולד.

 

 

 

גיבור ספרי הילדים הפופולרי, שהגיע לתחנת הרכבת הלונדונית פדינגטון מפרו הרחוקה, יחליף את גברת קלאוס, דמות בדיונית שגילמה השחקנית ג'נט מקטיר. בשנים שלפני כן, שורה של ידוענים בריטים שימשו כפרזנטורים של הרשת, ביניהם השחקן, הסופר ומנחה הטלוויזיה סטיבן פריי, כוכב הכדורגל ג'יימי רדנאפ והשחקנית ג'ואנה לאמלי הזכורה בזכות הסדרה הקומית המצליחה "פשוט נהדרת".

 

 

הדב פדינגטון. גיבור הילדים הפך לפרזנטור הדב פדינגטון. גיבור הילדים הפך לפרזנטור צילום: רויטרס

 

 

דמותה של גברת קלאוס, שהיתה מעין גרסת חג מולד של ג'יימס בונד, הביאה בשנה שעברה לעלייה במכירות פריטים בעלי תדמית קלאסית ופחות אופנתית. בין היתר, רשמה מרקס אנד ספנסר זינוק במכירות סוודרים מקשמיר, ביגוד תרמי והלבשה תחתונה לנשים. הרשת דיווחה על העלייה הראשונה זה שש שנים במכירות בגדים בעונת חג המולד ב־2016.

 

השנה מתכוונים במרקס אנד ספנסר לצאת בקמפיין שיהיה ידידותי יותר לילדים, וישתלב במסע הפרסום של הסרט "פדינגטון 2" שייצא לאקרנים ב־10 בנובמבר בכיכובם של יו גרנט, ג'ולי וולטרס וג'ים ברודבנט. מרקס אנד ספנסר מתכוונת להשיק את קמפיין חג המולד שלה בתאריך בכורת "פדינגטון 2". בשבוע שעבר ספגו הכנות חג המולד של מרקס אנד ספנסר טלטלה בעקבות התפטרותה של ג'ו ג'נקינס, מנהלת הביגוד ומוצרי הטיפוח של הרשת. ג'נקינס הודיעה על עזיבתה לאחר שכיהנה פחות מחצי שנה בתפקיד, שאליו נכנסה במאי האחרון. עם זאת, הרשת מסרה כי ג'נקינס, שתעבור לנהל את רשת הביגוד "ווייט סטאף", תישאר בתפקידה שישה חודשים עד עזיבתה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x