$
חברה וסביבה

רוצים כרטיסים להופעה החדשה של ברוס ספרינגסטין? שלמו 12.5 אלף דולר

הכרטיסים להופעה בתיאטרון וולטר קר בניו יורק, שהוצעו תמורת 200-875 דולר, אזלו; רבים מהם נרכשו על ידי סוכנים שמציעים אותם למכירה במחירים גבוהים במיוחד

שירות כלכליסט 11:1018.10.17
כרטיסים להופעה חדשה שמעלה ברוס ספרינגסטין בברודווי נמכרים במחיר של 12.5 אלף דולר.

 

ספרינגסטין מופיע על במות תיאטרון וולטר קר בניו יורק כמה פעמים בשבוע החל מסוף השבוע שעבר ועד לתחילת פברואר. ההופעה זכתה לביקורות מהללות וכל הכרטיסים באתרי המכירה הרשמיים אזלו. המחיר המקורי לכרטיס נע עמד על 200-875 דולר. ואולם, כפי שקורה לאחרונה עם כל ההצגות המצליחות, חלק ניכר מהכרטיסים נרכשו על ידי סוכנים שסוחרים בכרטיסים מיד שנייה, ומציעים אותם למכירה במחיר הגבוה עד פי 14 מהמחיר המקורי.

 

ברוס ספרינגסטין ברוס ספרינגסטין צילום: איי פי

 

 

האתר הפופולארי ביותר לכרטיסים מיד שנייה, StubHub, מציע שני מושבים באזור נחשב בתיאטרון להופעה האחרונה בפברואר עבור12.5 אלף דולר לכרטיס.

כרטיסים אחרים מוצעים למכירה עבור 10,000 דולר ו-5,000 דולר, כשהכרטיס הזול ביותר באתר נמכר תמורת 1,950 דולר.

 

למרות המחירים הגבוהים, ספרינגסטין לא מצליח לשבור את השיא למחיר הגבוה ביותר שהוצע בשוק הכרטיסים מיד שנייה. שיא זה שייך לזוג כרטיסים להצגה המילטון, שב-2016 נמכרו עבור 20 אלף דולר כל אחד באתר StubHub. הוא גם עוד רחוק במקצת מהסכום הגבוה ביותר ששולם אי פעם עבור הופעת מוזיקה. השיא הזה שייך להופעה של לד זפלין מ-2007 בארנה 02 שנמכר באתר StubHub עבור 14.7 אלף דולר.

 

האולם בו מופיע ספרינגטין האולם בו מופיע ספרינגטין צילום: Walter McBride, nytix

 

 

ההופעה החדשה של ספרינגסטין מבוססת על הופעה אינטימית שהעניק לעובדי ממשל אובמה זמן קצר לפני שסיימו את תפקידם בינואר.

 

בניגוד להצגות כמו המילטון, ההופעה של ה"בוס" לא דורשת תפאורות ותחפושות מתוחכמות. הזמר עומד לבדו על הבמה לצד פסנתר ומיקרופון. "זה בהחלט לא מחזה טיפוסי בברודווי", נכתב בביקורת במגזין "רולינג סטון". בכל הופעה נמכרים בהגרלה 26 כרטיסים במחיר של 75 דולר בלבד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x