$
חברה וסביבה

בבוורלי הילס אף אחד לא מוכן להשכיר בית לג'סטין ביבר

בעלי בתים בעיר התאחדו בהחלטה לא להשכיר את נכסיהם לזמר הפופ, שבעבר גרם נזקים רבים לבית ששכר וסירב לשלם עבור תיקונם. בינתיים ביבר, שמוכן לשלם 100 אלף דולר בחודש על שכירות, מתגורר בבית מלון כבר למעלה משנה

שירות כלכליסט 13:5408.10.17
זמר הפופ ג'סטין ביבר לא מצליח לשכור בית בבוורלי הילס, זאת על אף שהוא מוכן לשלם עד 100 אלף דולר בחודש על שכירות. הסיבה לכך היא שבעלי הבתים בשכונה היוקרתית פשוט לא מעוניינים בו כדייר, זאת בשל המוניטין שיצא לו כמחרב בתים.

 

בינתיים ביבר מתגורר במלון בבוורלי הילס, שם הוא מוגדר כמעין דייר קבוע, כיוון שהוא שוכר את החדר כבר למעלה משנה בשל חוסר יכולתו למצוא בית.

 

זרק ביצים על הבית של השכן. ג'סטין ביבר זרק ביצים על הבית של השכן. ג'סטין ביבר צילום: גטי אימג'ס

 

 

"ג'סטין רוצה לשכור אחוזה גדולה, אך בעלי בתים רבים בבוורלי הילס, שמציעים נכסים לשכירות, התאחדו והסכימו ביניהם לא להשכיר לג'סטין", אמר סוכן נדל"ן בכיר בהוליווד לניו יורק פוסט.

 

"הייתם חושבים שהם ירצו את התהילה המתלווה לכך שהשכירו לו את הבית שלהם, וג'סטין מוכן לשלם 100 אלף דולר בחודש עבור בתים ששווים הרבה פחות. אבל לו ולפמליה שלו יצא מוניטין כמי שהורסים את הבתים שבהם הם גרים ולא מוכנים לשלם על התיקונים. לכן הוא מתגורר כעת במלון, והאורחים מופתעים כל פעם לראות אותו בארוחת הבוקר". לפי הדיווחים, ביבר נוטה לגלוש בסקייטבורד שלו כשהוא יוצא מהחדר.

 

ב-2015 בית בבוורלי הילס ששכר ביבר ספג נזק רב במסיבה לאחר טקס פרסי האמי, שבה השתתפו זמרים כמו ניקי מינאג' וכריס בראון. הוא היה מעורב בשערורייה גם שנה קודם לכן, אז זרק ביצים על בית של שכן. ביבר נדרש לשלם לאותו שכן 80 אלף דולר ובית המשפט חייב אותו להשתתף בקורס להתמודדות עם כעסים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x