• תפריט
בשולי החדשות

לובי מתחת למים ובריכות עם קרקעית שקופה: דובאי תקים אתר נופש צף בהשראת ונציה

האתר ימוקם כ-4 ק"מ מחופי הנסיכות ויוכל להכיל עד 3,000 אורחים, שיגיעו אליו באמצעות סירות, מטוסי ים ומסוקים. החברה מתכננת לייבא גונדולות מוונציה המקורית, והן ישמשו להסעת האורחים לאחד מבין 414 החדרים. צפו בתמונות

שירות כלכליסט 21:4912.09.17
דובאי חשפה תוכניות להקמת אתר נופש צף חדש בהשראת העיר האיטלקית ונציה.

 

האתר, שייראה כמו גרסה מוקטנת של ונציה, ימוקם באיי העולם בדובאי, במרחק של כ-4 ק"מ מחופי הנסיכות, ויוכל להכיל עד 3,000 אורחים. הוא יורכב מארבעה רציפים שיציעו מגוון של אפשרויות בידור ופנאי.

 

 

 

"כחברת בנייה, החזון שלנו תומך ותואם לשאיפה של דובאי להפוך ליעד עולמי מוביל ולמרכז חדשנות כעיר המתקדמת ביותר בעולם", מסר ג'וזף קליינדינסט, יו"ר קליינדינסט גרופ, שעומדת מאחורי הפרויקט.

 

הגישה לאתר תהיה באמצעות סירות, מטוסי ים ומסוקים שינחתו בפיאצה סן מרקו, החלק המרכזי של האתר שקרוי על שם הכיכר המפורסמת של ונציה. הצ'ק אין יתבצע בלובי שימוקם מתחת למים. בנוסף, החברה מתכננת לייבא גונדולות מוונציה המקורית, והן ישמשו להסעת האורחים לאחד מבין 414 החדרים. האתר יכלול גם חנויות, בוטיקים אלגנטיים, 24 בריכות חלקן עם קרקעית שקופה שתאפשר להציץ על חיי הדגה שמתחת, 12 חופים צפים, 12 מסעדות וברים (3 מתוכן תת ימיים), זאת בנוסף לשמורת אלמוגים, שתוקם מתחת לרציף תת ימי.

 

 צילום: thefloatingvenice

 

לפי התכנון, האתר יארח גם אירועי תרבות וחגיגות כמו הביאנלה של ונציה, וזאת כדי להעניק לאורחים תחושה אמיתית של ונציה.

 

עלות הפרויקט נאמדת ב-2.5 מיליארד דירהם והוא מוגדר כ"אתר היוקרה התת ימי הראשון בעולם".

 

טכנולוגיה חדשה פותחה במיוחד לעיצוב הבתים הכוללים קומה תת ימית ולהפיכת ונציה הצפה למציאות. הבנייה אמורה להתחיל ברבעון הראשון של 2018 ותושלם עד סוף 2020.

 

  צילום: thefloatingvenice

 

 

 צילום: thefloatingvenice

 

 

 צילום: thefloatingvenice

 

 

 צילום: thefloatingvenice

 

 

 צילום: thefloatingvenice

 

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x