$
תעשייה ופיננסים

האם עסקיו של טראמפ צריכים להטריד את התעשיות הביטחוניות בישראל?

הודו עומדת במרכז תוכנית ההתרחבות הבינלאומית של קבוצת טראמפ

רן אברמסון 08:0305.07.17

לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ יש עסקים רבים בהודו, מה שעשוי להוות תמריץ עבורו להידוק היחסים והעסקים בין המדינות.

 

בימים אלו קבוצת טראמפ שמה את הודו במרכז תוכניות ההתרחבות הבינלאומיות שלה מתוך כוונה לנצל את הצמיחה המהירה של מעמד הביניים במדינה. "האנשים שקונים דירות במגדל טראמפ הם עשירים מערים קטנות", אמר ל"פייננשל טיימס" ראג'יב ג'יין, מתווך נדל"ן מקומי שמשווק דירות בפרויקט של טראמפ. "אם יש להם ילדים בגיל הנישואים, דירה כזו תגרום להם למצוא שידוך טוב יותר", ציין.

 

דונלד טראמפ דונלד טראמפ צילום: איי פי

 

 

בחודשים האחרונים נקלעה חברת הנדל"ן של טראמפ בהודו לקדחת מכירות, לקראת השקת הרפורמה במס בסוף השבוע האחרון. קבוצת לודהה, השותפה המקומית של קבוצת טראמפ בתת היבשת חתכה את המחירים של הדירות הנבנות במגדל טראמפ במומבאי. המטרה היתה למשוך כמה שיותר קונים לפני שהמס על דירות היוקרה יעלה בעקבות הרפורמה. "עכשיו נצטרך למלא יותר טפסים ולשלם יותר מסים.

 

לודהה עשו כל מה שהם יכולים כדי למכור דירות לפני הרפורמה", ציין ג'יין. עם סיומה הצפוי של בניית מגדל טראמפ במומבאי ב־2019, הוא יגיע לגובה 268 מטר. חזיתו תהיה מצופה זהב והדיירים יהנו מגישה למגרשי טניס, קריקט, שבע בריכות שחיה ומטוס פרטי במחיר השכרה של 7,000 דולר בשעה. מחירה של דירת 4 חדרים נאמד עד השבוע שעבר ב־1.7 מיליון דולר. לקראת כניסת הרפורמה, מחיר הדירה ירד לכ־1.5 מיליון דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x