$
בשולי החדשות

טראמפ בשפל חדש בטוויטר - השתלח במנחת טלוויזיה: "באת אליי מדממת ממתיחת פנים"

נשיא ארה"ב צייץ ברשת החברתית בשפה מאוד לא נשיאותית לאחר ששמע שבתוכנית בוקר שוב מתחו עליו ביקורת: "מיקה המשוגעת בעלת ה-IQ הנמוך באה עם ג'ו הפסיכופת לאחוזה שלי והתחננה להצטרף אליי. אמרתי לא!"

ynet 22:0229.06.17

המלחמה של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נגד התקשורת האמריקנית ירדה אחר הצהריים (ה') לשפל חדש. המנהג של טראמפ לפרסם מדי יום ציוצים בוטים בחשבון הטוויטר שלו נגד כל מי שהוא מחשיב ליריב כבר ידועה, אבל היום הוא ניפק את הציוץ הקשה ביותר שיצא ממקלדתו מאז השבעתו לנשיא. הוא צפוי לעורר שוב טענות לסקסיזם ושוביניזם מצד הנשיא האמריקני.

 

בשני ציוצים שפרסם מעט לפני השעה 16:00 (שעון ישראל) יצא טראמפ נגד תוכנית בוקר של רשת MSNBC ששמה "Morning Joe", תוכנית בהנחיית ג'ו סקרבורו ומיקה בז'זינסקי. לדבריו הוא שמע כי בתוכנית, "שזוכה לרייטינג נמוך", מתבטאים נגדו בחריפות.

 

מנחי תוכנית הבוקר, ג'ו סקארבורו ומיקה בזז'ינסקי. שפל חדש בתגובה של נשיא ארה"ב לביקורת מנחי תוכנית הבוקר, ג'ו סקארבורו ומיקה בזז'ינסקי. שפל חדש בתגובה של נשיא ארה"ב לביקורת צילום: רויטרס

 

 

"איך ייתכן שמיקה המשוגעת בעלת ה-IQ הנמוך באה יחד עם ג'ו הפסיכופת לאחוזת מאר א-לגו שלי במשך שלושה לילות רצופים סביב ליל השנה החדשה, והתעקשה להצטרף אליי", כתב טראמפ. "היא דיממה דימום קשה ממתיחת פנים. אמרתי לא!".

 

 

שני המנחים של תוכנית הבוקר קיימו מערכת יחסים ידידותית עם טראמפ בחודשים שלפני בחירתו לנשיא, אולם מאז הם החלו למתוח עליו ביקורת קשה בשידור חי, ומערכת היחסים שלהם איתו עכורה ביותר. הציוץ של טראמפ היום פורסם ממש בדקות הסיום של התוכנית היומית של השניים.

 

דונלד טראמפ. "מיקה המשוגעת בעלת ה-IQ הנמוך באה עם ג'ו הפסיכופת לאחוזה שלי והתחננה להצטרף אליי. אמרתי לא!" דונלד טראמפ. "מיקה המשוגעת בעלת ה-IQ הנמוך באה עם ג'ו הפסיכופת לאחוזה שלי והתחננה להצטרף אליי. אמרתי לא!" צילום: רויטרס

 

 

סקרבורו אמר כי הוא ובז'זינסקי באו בשעתו לאחוזה של טראמפ כדי לערוך הכנות לריאיון איתו. כלי תקשורת בארה"ב פנו הערב לבית הלבן בבקשה לתגובה – אולם תגובה כזו טרם התקבלה. מארק קורנבלאו, דובר רשת הטלוויזיה, צייץ בטוויטר כי הוא מעולם לא האמין שיגיע היום בו יאמר לעצמו: 'זה מתחת לכבודי להגיב לנשיא ארה"ב".

 

בהמשך מסרה הרשת כי "זהו יום עצוב לאמריקה – יום שבו הנשיא מבזבז זמן על ביזוי, שקרים והתקפות אישיות במקום לעשות את עבודתו". ואילו הגברת הראשונה, מלניה טראמפ, התייצבה הערב בהודעה רשמית לצד בעלה. מערך הדוברות שלה פרסם הודעה שבה נכתב: "כפי שהגברת הראשונה הצהירה פומבית בעבר, כשבעלה מותקף – הוא יגיב פי 10 קשה יותר". מלניה טראמפ  אמרה בעבר כי היא מתכוונת לנצל את תקופתה בבית הלבן כדי להילחם בהטרדות ובהעלבות שנעשות באמצעות האינטרנט. 

 

בשנה שעברה, כשנלחם עדיין על זכייה במועמדות המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארה"ב, חולל טראמפ סערה כשהאשים את מנחת "פוקס ניוז" מייגן קלי: "היא התחילה לשאול אותי כל מיני שאלות מגוחכות, היה אפשר לראות את הדם יוצא לה מהעיניים, דם יצא לה מכל מקום". דבריו נתפסו אז כרמיזה לכך שקלי במחזור.

 

 

 

טראמפ מפרסם בטוויטר כמעט מדי יום ציוצים שבהם הוא מאשים כלי תקשורת אמריקניים, ובראשם CNN ו"ניו יורק טיימס", בפרסום "פייק ניוז" - חדשות מזויפות - שמטרתן לערער את שלטונו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x