$
בשולי החדשות

כרטיס לוטו יחיד זכה בפרס הראשון בלוטו בארה"ב: 448 מיליון דולר

הכרטיס נרכש במעדניה בעיר סאן סיטי שבמדינת קליפורניה, ובינתיים איש לא טען שהוא בעלי הכרטיס הזוכה. בהנחה שהזוכה יקבל את הפרס בתשלומים במזומן במשך 29 השנים הבאות, הוא ישלשל לכיסו כ-280 מיליון דולר

שירות כלכליסט 13:4711.06.17

כרטיס לוטו יחיד זכה בפרס הראשון בגובה 447.8 מיליון דולר בהגרלת לוטו בארה"ב. הכרטיס נרכש במעדניה בעיר סאן סיטי שבמדינת קליפורניה.

 

 

סוכנות הידיעות אי.פי דיווחה שהפרס הוא העשירי בגובהו בהיסטוריה של הגרלות הלוטו בארה"ב, וכי איש עדיין לא טען שהוא בעלי הכרטיס הזוכה.

 

לפי החברה שמפעילה את ההגרלה, בהנחה שהזוכה יקבל את הפרס בתשלומים במזומן במשך 29 השנים הבאות, הוא ישלשל לכיסו 279.1 מיליון דולר בניכוי מסים פדראליים ומסי מדינה.

כרטיס לוטו בארה"ב כרטיס לוטו בארה"ב צילום: גטי אימג'ס

 

הסיכוי שזוכה יחיד יזכה בהגרלה עמד על 1 ל-292.2 מיליון, שכן הכרטיסים נמכרו ב-44 מדינות, בוושינגטון הבירה, בפוארטו ריקו ובאיי הבתולה האמריקאים. סכום הזכייה הגיעה ל-447.8 מיליון דולר אחרי שאיש לא זכה בהגרלות שנערכו מאז 1 באפריל.

 

הגרלות הלוטו בארה"ב נושאות סכומי פרס אדירים בשנים האחרונות. מתחילת 2016 התקיימו שש מתוך 10 הגרלות הלוטו הגדולות בהיסטוריה של המדינה. הסיבה לכך היא שבאוקטובר 2015 שינתה הגרלת הלוטו את פניה ולשחקנים ניתנו יותר מספרים לבחור מהם - מה שהקטין את הסיכוי לזכות.

 

הגרלת הלוטו הגדולה ביותר בהיסטוריה התרחשה בחודש ינואר 2016, מיד לאחר השינוי שאירע. סכום הזכייה באותה הגרלה עמד על 1.6 מיליארד דולר - הפעם היחידה בהיסטוריה שסכום הזכייה על מיליארד דולר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x