$
תעשייה ופיננסים

הערכות: וונדר וומן צפויה לגרוף יותר מ-100 מיליון דולר בסופ"ש

הסרט בכיכובה של גל גדות עלה לאקרנים בארה"ב, ורק שלשום רשם הכנסות בסך 11 מיליון דולר; לאולפני וורנר יש סיבות להיות אופטימיים

שירות כלכליסט 08:4503.06.17
הסרט "וונדר וומן" בכיכובה של גל גדות עלה בסוף השבוע לאקרנים ברחבי העולם, ולפי הערכות בהוליווד הוא עשוי להכניס בסוף השבוע מעל 100 מיליון דולר בקופות בארה"ב.

 

 

 

הסרט רשם שלשום (ה') הכנסות בסך 11 מיליון דולר בארה"ב, כך לפי דיווח במגזין הוליווד ריפורטר. באולפני וורנר שהפיקו את הסרט מעריכים כי ההכנסות מסוף השבוע הראשון להקרנתו יעמדו על 95 מיליון דולר לפחות.

 צילום: יח"צ

 

"וונדר וומן" מוקרן ב-4,000 בתי קולנוע ברחבי המדינה, ולפי ההערכות צפוי כאמור להכניס מעל לתחזיות של האולפנים. אחת הסיבות לכך היא שמדובר בסרט בז'אנר גיבורי העל הראשון מזה מספר שנים שבמרכזו גיבורה.

 

הסרט הושק גם בתזמון נוח, שכן התחרות היחידה שלו בסוף השבוע הנוכחי היא ההשקה של סרט הילדים "Captain Underpants". עוד מתחרים על לב הצופים - הסרט החדש בסדרת "שודדי הקאריביים" והסרט המבוסס על סדרת הטלוויזיה "משמר המפרץ", שלא הרשימו כשעלו לאקרנים בשבוע שעבר.

 

 

 

אם "וונדר וומן" יגרוף מעל 116.6 מילוין דולר בשלושת הימים הראשונים להקרנתו, הוא יעשה היסטוריה ויהפוך לסרט גיבורי על המושק ביוני בעל ההכנסות הגבוהות ביותר. זו תהיה גם הפתיחה השלישית הטובה ביותר עבור סרט שעולה ביוני.

 

עם זאת, במאית הסרט פאטי ג'נקינס עשויה להפוך לאישה שביימה את שובר הקופות בעל הפתיחה הטובה ביותר, זאת אם הסרט יכניס בסוף השבוע מעל 85.1 מיליון דולר - הסכום שהכניס ב-2015 הסרט "50 גוונים של אפור" בבימויה של סם טיילור-ג'ונסון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x