$
תעשייה ופיננסים

המסלול הירוק: הדרייב ת'רו הראשון לממכר מריחואנה נפתח בקולורדו

הלקוחות יוכלו לעצור עם המכוניות שלהם, לבצע הזמנה לפי תפריט שיכלול גם חטיפי שוקולד עם מריחואנה ומשקאות פונץ' ולאסוף אותה בצד השני. מנכ"ל החנות: "זה יהיה קל כמו להזמין סושי ואני מקווה שהרבה יבחרו להגדיל את הארוחה"

שירות כלכליסט 11:3020.04.17
הדרייב ת'רו הראשון בארה"ב לממכר מריחואנה נפתח היום (ה') בקולורדו. החנות, טאמבלוויד אקספרס (Tumbleweed Express), תיפתח במתחם ששימש לשטיפת מכוניות, ותמכור למכוניות העוברות מריחואנה בכל סוף שבוע בין השעות ארבע אחר הצהריים ועד לחצות. "כשחשבתי על הרעיון, לא העליתי על הדעת שזה יהפוך לחדשות ארציות", אמר המנכ"ל מארק סמית. "לא הייתה לי איזו התגלות, פשוט ראיתי שיש ללקוחות שלנו צורך בזה". לדבריו, תהליך הרכישה יהיה "קל כמו להזמין סושי". כלומר, הלקוחות יעצרו עם המכוניות שלהם ויבצעו את ההזמנה שלהם לפי תפריט שייתלה בחוץ, ויכלול גם חטיפי שוקולד עם מריחואנה ומשקאות פונץ'. הם יאספו את ההזמנה בצד השני. עוד הוסיף סמית כי תוכננה כניסה צדדית ונסתרת ללקוחות שמעדיפים לשמור על דיסקרטיות. "כניסה לאמהות שמעבירות את הזמן כשהילדים בחוגים", תיאר, והוסיף בבדיחות כי הוא מקווה שרבים יבחרו "להגדיל את הארוחה".

 

סמית מצטרף לשורה של מפורסמים, ביניהם השחקנים וופי גולדברג והראפר סנופ דוג, שמנצלים את הביקוש הגובר למריחואנה, שתהפוך להיות חוקית החל מנובמבר ב-8 מדינות, ביניהן קליפורניה בנוסף ל-28 מדינות שבהן מריחואנה רפואית היא חוקית.

 

הדרייב ת'רו ייפתח בעיר פרשוט בקולורדו, המונה 1,100 תושבים. מאז הפכה ב-2012 קולורדו למדינה הראשונה בארה"ב שבה חוקי למכור ולצרוך מריחואנה, נהיו המכירות לחלק מרכזי בכלכלה המקומית של העיר, והן ייצגו קרוב ל-30% מהכנסות המסים בשנה שעברה. "אנחנו חושבים שהדרייב ת'רו הוא רעיון יצירתי וחדשני", אמר מנכ"ל העירייה סטיוארט מקארתור בפברואר, אז הוענק רישיון העסק לסמית.

 

דוכן הדרייב ת'רו יעמוד באותן רגולציות החלות על כל חנות מריחואנה במדינה, בראשן אסורה הכניסה לאנשים מתחת לגיל 21. במקרה הזה, האיסור חל גם על הנוסעים במכוניות.

 

הדרייב ת'רו לממכר מריחואנה. "קל כמו להזמין סושי" הדרייב ת'רו לממכר מריחואנה. "קל כמו להזמין סושי" צילום: youtube

 

 

החנות בקולורדו. יש גם כניסה צדדית למעוניינים לשמור על דיסקרטיות החנות בקולורדו. יש גם כניסה צדדית למעוניינים לשמור על דיסקרטיות צילום: YOUTUBE

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x