$
תעשייה ופיננסים

הנזקים לנוסע שהורד בכוח מהטיסה: "זעזוע מוח, אף שבור ואובדן שתי שיניים"

עורכי דינו של דיוויד דאו, שהורד השבוע מטיסת יונייטד איירליינס, אמרו כי הם ערוכים להגשת תביעה נגד החברה; "גסות רוח והתעמרות ללקוחות עברו עתה לשלב הבא - פגיעה פיזית"

שירות כלכליסט 22:4413.04.17

חברת יונייד איירליינס צפויה להתמודד עם תביעה משפטית בעקבות התקרית השבוע בה אחד הנוסעים, דיוויד דאו, נגרר בכוח והוצא מהטיסה - כך לדברי עורך דינו היום (ה') במסיבת עיתונאים שנערכה בשיקאגו. לדברי עורך הדין תומאס דמטריו, דאו סובל מזעזוע מוח חמור, מאף שבור ומאובדן שתי שיניים קדמיות.

 

 

 

דאו סירב השבוע לרדת מטיסת יונייטד איירליינס, בה היה רישום יתר של נוסעים, ונגרר בכוח והוכה על ידי כוחות הביטחון של שדה התעופה של שיקאגו שהוזעקו למטוס. הסרטון בו הוא נראה בוכה עורר סערה והוביל לירידות חדות במניות החברה.

 

 צילום: youtube

 

"האם תהיה תביעה? ככל הנראה", כך אמר דמטריו, אחד משני עורכי הדין שנשכרו על ידי דאו, ואף רמז שיונייטד איירליינס לא עשויה להיות הנתבעת היחידה. "רק בגלל שהחברה אחראית, אין זה אומר שהעיר שיקאגו לא אחראית".

 

 

 

דאו הוא ממוצא ויטנאמי, ולדברי עורך דינו החוויה שעבר היתה יותר טראומטית מהבריחה מוויטנאם בעקבות המלחמה שם ב-1975. דאו שהה כמה ימים בבית החולים לאחר התקרית ושוחרר אמש. במקרה כזה ניתן להגיש תביעה תוך שנתיים, אך לפי עורכי הדין היא תוגש "הרבה יותר מוקדם". דמטריו אמר ש"גסות רוח והתעמרות ללקוחות עברו עתה לשלב הבא - פגיעה פיזית".

 

מוקדם יותר היום נמסר מטעם חברת התעופה כי היא תפצה את כל הנוסעים שהיו בטיסה בה אירעה התקרית האלימה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x