$
בשולי החדשות

גוגל היקר: בת 7 כתבה מכתב למנכ"ל על חלומה לעבוד בחברה. מה הוא כתב לה בחזרה?

קלואי ברידג'ווטר מהרדפורד בבריטניה נתקלה בתמונה של משרדי ענקית הטכנולוגיה והחליטה שמדובר במקום העבודה האידיאלי. סונדאר פיצ'אי כתב לה תשובה אישית

שירות כלכליסט 11:3016.02.17

מסתבר שבאמת אם לא מבקשים – לא מקבלים. ובכן, על סמך עיקרון זה, ילדה בת 7 בשם קלואי ברידג'ווטר, המתגוררת בהרפורד, בריטניה, כתבה מכתב לחברת גוגל ובו היא מבקשת משרה בחברה. "לאחר שראתה תמונות של משרדי גוגל, עם הפופים, מכוניות הקארטינג והמגלשות, החליטה בתי בת ה-7 לכתוב מכתב לגוגל ולראות אם הם מוכנים להעסיק אותה", כתב אביה, אנדי ברידג'ווטר, בלינקדן.

 

וכך כתבה קלואי: "לכבוד הבוס של גוגל. שמי קלואי וכשאהיה גדולה יותר, ארצה לעבוד בגוגל. אני גם רוצה לעבוד במפעל שוקולד ולהיות שחיינית אולימפית. אבי אמר שאפשר לשבת על פופים ולהתגלש במגלשות ולנסוע במכוניות קארטינג כשעובדים בגוגל. אני אוהבת מחשבים גם ויש לי טאבלט שבו אני משחקת משחקים. אבא שלי נתן לי משחק שבו אני צריכה להזיז רובוט למעלה ולמטה ואמר שזה יעזור לי ללמוד על מחשבים ושהוא יקנה לי מחשב יום אחד. הוא אמר לי להמשיך ללמוד כדי שיום אחד אוכל לעבוד בגוגל. אבא שלי אמר לי לשלוח אליכם בקשת עבודה. תודה רבה על שקראתם את המכתב שלי".

 

המכתב של קלואי למנכ"ל גוגל. רוצה להיות גם שחיינית אולימפית המכתב של קלואי למנכ"ל גוגל. רוצה להיות גם שחיינית אולימפית

 

כמו כל מועמדת מנוסה, קלואי מדגישה את הכישורים שלה ("אני אוהבת מחשבים") ומציינת מדוע היא סבורה שהיא מתאימה לחברה (" המורים שלי אמרי לאימא ולאבא שלי שאני מאד טובה בשיעור וטובה באיות, בקריאה ובחשבון").

 

המכתב תפס את עינו של מנכ"ל גוגל, סונדאר פיצ'אי, ששלח לקלואי מכתב תשובה ובו כתב: "אני חושב שאם תמשיכי לעבוד קשה וללכת בעקבות החלומות שלך, תוכלי להגשים כל מה שתחפצי – החל מעבודה בגוגל וכלה בשחייה באולימפיאדה. "אני ממתין בכיליון עיניים לקבל את קורות החיים שלך לכשתסיימי את לימודייך".

 

 

קלואי בריג'ווטר קלואי בריג'ווטר

 

דובר מטעם גוגל אישר שאכן נתקבל מכתב מקלואי והיא קיבלה מכתב תשובה מהמנכ"ל.

 

המכתב שכתב פיצ'אי. הבטחה לעתיד המכתב שכתב פיצ'אי. הבטחה לעתיד

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x