$
בשולי החדשות

ספרינגפילד עיר האורות: משפחת סימפסון היא הסדרה עם מספר הפרקים הרב ביותר

רשת פוקס האריכה את הסדרה המצויירת לשתי עונות נוספות, שיכניסו אותה לספרי השיאים גם כסדרה המתוסרטת המשודרת לאורך הזמן הרב ביותר

שירות כלכליסט 15:0006.11.16

סדרת הטלוויזיה המצוירת משפחת סימפסון חודשה על ידי רשת פוקס לשתי עונות נוספות, שיכניסו אותה לספרי השיאים. הסדרה, המשדרת בימים אלה את עונתה ה-28, תשרוד עד עונה 30 לפחות.

 

מספר הפרקים שישודרו יעמוד על 669 ויהפוך אותה לסדרת המתוסרטת המשודרת לאורך הזמן הרב ביותר ועם מספר הפרקים הרב ביותר. בכך היא מדיחה את הסדרה איש החוק (Gunsmoke), ששודרה בטלוויזיה האמריקאית בשנות ה-50 וה-60, והגיעה ל-635 פרקים. "אכלתם אותה איש החוק! הפסדת בתחרות שבכלל לא ידעתם שאתם משתתפים בה", מסר בתגובה הומר סימפסון.

 

ששת המדובבים הראשיים יישארו גם לשתי העונות הנוספות, זאת לאחר שבשנה שעברה האריכו את החוזה שלהם מול הרשת, כך שיכסה עד עונה 30. בעונה הנוכחית מספר הצופים הממוצע לפרק עומד על 7.2 מיליון בכל הפלטפורמות.

 

מתוך "משפחת סימפסון" מתוך "משפחת סימפסון"

 

הסדרה, שכבר הספיקה לזכות ב-32 פרסי אמי, עלתה לשידור לראשונה בדצמבר 1989, לאחר שהחלה כסדרת מערכונים קצרה בתכנית של טרייסי אולמן. בחודש שעבר הם שידרו את הפרק ה-600 בספיישל השנתי לחג הלואין.

 

"זהו שיא נוסף ששברה הסדרה חסרת התקדים הזו. ההשפעה התרבותית המתמשכת של משפחת סימפסון ברחבי העולם היא עדות לגאונות של היוצרים, מאט גרונינג, ג'ים ברוקס ואל ג'ין. ברכות לכל מי שעובד על הסדרה פורצת הדרך הזו, החל מהמדובבים ועד למפיקים והכותבים וצוות ההפקה", מסרו מפוקס. "ולמיליוני המעריצים ברחבי העולם, תודה על שצפיתם בכל השנים. אנחנו שמחים לבשר שעוד יש הרבה למה לצפות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x